Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131
Vazgeçtim herkesi alır. Kuma’ya bir iki tekme çakar alırdı. Daz bonesi tekme manyağı yapardı. Gerisi çöp zaten. Böyle adil ankete böyle adil yorum yakışır işte.
Neye takıldın anlamadım.
Kuma ve Buggy konusuna mı ?
Keşke Kuma, Buggy ve Hawkins gibi Zoro'nun karşısında galibiyet almadığı adamlar şıklarda olmasaymış. Zaten en fazla 15 şık konulabiliyor anketlere. Zoro yeni rakiplerle karşılaşıp indirdiğinde konuya onlar eklenirdi bu şıklar yerine.
Avantaj - dezavantaj durumları var Zoro yenemedi diye almamak olmaz.Yoksa Zoro'nun yenemeyeceği her rakibi Sanji de yenemez diye mi düşünüyorsunuz ? O zaman yanılıyorsunuz.Buggy örneği var.O arc Zoro kılıç ile yenemezdi ama Sanji Zeff sağolsun yenebilirdi.

Daz Bones'ın karşısına geçse Zoro'ya yaptığı gibi Sanji'ye yapsa geberirdi giderdi direkt. O kadar kan kaybettikten sonra tıpkı Zoro gibi ayağa kalkıp Daz Bones'ı alacağını sanmıyorum. Zoro'nun dayanıklılık konusunda zirveye çıkarttığı vslerden birisidir Daz Bones. Alması imkansız olan rakipler; Daz Bones, Kuma, Monet. Geri kalanları alır.

Funduska

Fişleme konusu gibi oldu,monet ve miss monday'e oy verenleri yazın listeye bir tartışmaya girmeyin xd.

Keşke Kuma, Buggy ve Hawkins gibi Zoro'nun karşısında galibiyet almadığı adamlar şıklarda olmasaymış. Zaten en fazla 15 şık konulabiliyor anketlere. Zoro yeni rakiplerle karşılaşıp indirdiğinde konuya onlar eklenirdi bu şıklar yerine.
Öyle bir durum olursa bazı seçenekleri değiştiririz yada anketi sıfırlar yeniden açarız.Fakat buna daha çok var.Wano ve sonraki arcta Zoro daha vs atacak iki üç kişiyle de öyle
,epey zaman var gibi ona şu an.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık