Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131

Funduska

Daz Bones Kuma ve Pica'yı alma ihtimali şu anda Zoro'nun Katakuri'yi alma ihtimaline eşit. Bunların hiçbirine hasar dahi veremez. Yahu azıcık objektif olun. Pica'yı o taş devasa bedenin içinde nasıl çıkartacak. Kazma kürek kullanacak herhalde. Daz Bones ise Vergo'dan beter ederdi Sanji'yi. Şu anda bile alamayabilir.
Reis objektif olun diyorsun iyi hoşta sen de miss monday'e oy vermişsin,o bir kadın ?

Hiçbiri seçeneği neden yok.Şaka maka
Biraz abartmışsın gibi geldi.

Şahsen Daz ve Pica'yı yenemeyeceğini düşünüyorum o günün koşullarıyla.Pica berabere Daz ise yenilirdi.Gerisi olabilir ama her isim için %100 konuşamam.Kaku da belirsiz mesela %100 konuşamayız.Yine zira Ryuuma zombiyken kesildiği için bıraktı kesilmese devam edecekti yoksa.Tartışılacak çok rakip var gibi.
Şukadar düşük görmeyin sanjiyi ya Pica zoroyu terletmiyor bile sanji de o seviyelerde yorularak alırdı heralde

Şöyle bir bakınca bir Daz Bones(Tekmeleri yeterince güçlü değildi o sıra keza Zoro da birden öğrendi zaten çelik kesmeyi) ve Kuma gibi gözüküyor. Bir de belki bir ihtimal Kaku...
Sanji'nin benzer arclarda yaptıklarını düşünecek olursak biraz zayıf sanki. Hele timsaha attığı tekmeyi Miss Monday'in yediğini düşünüyorum da bir gülme alıyor beni :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık