Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    130
Zoro'nun aldığı herkesi alır, alamadıklarını alamaz.
Mr1 ve Kaku'yu alamama ihtimali yüksek ama.

Seçeneklerden ara geçişlerde karşılaşıp dayak yediği adamları çıkarın ya. Kuma ve Buggy nedir. Onlar Zoro'nun rakibi değildi. Bunlar yerine Kuro'nun şu iki kedisini koysaydınız.

Aynı şartlarda yazıldığı halde hawkins'e 6 oy gitmiş.Arkadaşlar dövüş devam etmedi ki olay yeri terk edildi.Sanji 2 dakika içinde hawkins'i yenebilecek miydi ? Hawkins'e oy atmanız bunu düşündüğünüz anlamına geliyor.
Ben dövüş devam etseydi Zoro alırdı diye düşündüğüm için Sanji'ye oy attım şahsen.

Aynı şartlarda yazıldığı halde hawkins'e 6 oy gitmiş.Arkadaşlar dövüş devam etmedi ki olay yeri terk edildi.Sanji 2 dakika içinde hawkins'i yenebilecek miydi ? Hawkins'e oy atmanız bunu düşündüğünüz anlamına geliyor.
Keşke Kuma, Buggy ve Hawkins gibi Zoro'nun karşısında galibiyet almadığı adamlar şıklarda olmasaymış. Zaten en fazla 15 şık konulabiliyor anketlere. Zoro yeni rakiplerle karşılaşıp indirdiğinde konuya onlar eklenirdi bu şıklar yerine.

buggy i harcardı. Luffy gibi olurdu tekmeyle uzağa uçurur öyle yenerdi.
cabajiyi harcardı. Gin i bundan güçlü görüyorum.
mihawk tan aldığı yarayla karşısına çıksa hatchan a doğranabilirdi, belli olmaz direk alır diyemiyorum, muhtemelen yenilirdi.
miss mondaya bayan diye vurmaz ve harcanırdı.
daz bones a karşı ihtimali dahi yok zaten sanji sote olurdu.
ohm u ıkınarak da olsa yenerdi.
T-bone u yenerdi o kadar da değil.
kaku gene belli olmaz alamayabilir, muhtemelen ya berabere ya yenilirdi.
Ryuma kesilmeyeceği için dövüşü yarıda bırakmayacak bu yüzden o dövüş de belirsiz, kesilince bırakmasa zoronun alacağı bile meçhuldü çünkü ryuma nın enerjisi bitmeyecek ve ölmeyecek ama karşısındaki hep enerji kaybedecek. Bu yüzden büyük bir olasılıkla sanji kaybederdi.
Kumayı zaten zoro da alamadı. İkisinin güncel halinde bile alabileceği belli değil, ki bana sorsan şu anki halleriyle de alamazlar.
Hody jones da zoro ile aynı akıbete uğrardı. Su içinde bluewalk yapan biri ve su içinde bacağını yakabiliyor. Aynı zoro gibi başta hody i inletip sonra boğulurdu.
Hyozu yu her türlü yenerdi.
Monet aynı şekilde kadın olduğu için sanjiye verirdi küsküyü.
Pica dan emin değilim, hala da alamayabilir gibi geliyor.
Hawkins de aynı şekilde suit ile belki, suit yoksa harcanır.

Keşke Kuma, Buggy ve Hawkins gibi Zoro'nun karşısında galibiyet almadığı adamlar şıklarda olmasaymış. Zaten en fazla 15 şık konulabiliyor anketlere. Zoro yeni rakiplerle karşılaşıp indirdiğinde konuya onlar eklenirdi bu şıklar yerine.
Hiç adil olmamış anket bari bm ve kaido’yu da koysalarmış en azından daha havalı olurdu:bilmem:

Zoro'nun aldığı herkesi alır, alamadıklarını alamaz.
Mr1 ve Kaku'yu alamama ihtimali yüksek ama.

Seçeneklerden ara geçişlerde karşılaşıp dayak yediği adamları çıkarın ya. Kuma ve Buggy nedir. Onlar Zoro'nun rakibi değildi. Bunlar yerine Kuro'nun şu iki kedisini koysaydınız.
Buggy ile gayet rakip oldu o arcta ancak meyve yeteneğini aşamadı.Yumrukla da o arc için Buggy'i yenecek seviyede değildi olayı kılıç zaten adamın.Yani Sanji dezavantajlı olmadığı için Zoro'nun aksine rahat yener denip gayet oylanabilir.

Kuma ise açık seviye farkına rağmen rakip olmuştu baya baya.Az da olsa zorluk çıkaracak kadar.Adamı kesebildi sonuçta.Mihawk gibi bir rakipsizlik,alay durumu söz konusu olmadı.Aynısını Sanji de yapabilir diye düşünenler olacaktır belki Shishi Sonson gibi açık bulur gibisinden.Ha tek bir oy bile çıkmaması gerekir aslında ama rakiplerden biri olduğu için ayrım yapmayayım dedim ekledim.Oylanmaz olur biter.Zaten oylar görünüyor oy verenin başı yanar gibi.:oleyo2:

Vazgeçtim herkesi alır. Kuma’ya bir iki tekme çakar alırdı. Daz bonesi tekme manyağı yapardı. Gerisi çöp zaten. Böyle adil ankete böyle adil yorum yakışır işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık