Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji onun için ölümü göze alan tayfasından ayrılıp bir kıza aşık olup herkesi geride bırakarak verdiği sözleri hiçe sayarak sen benim kurtuluş umudumsun demedimi Ona çiçek toplarken yağmurun altında gerçek yüzünü görüp ağlamadımı Kaptanını tekmeleyip baskın kostümünü asla kullanmayacağım dedikten kısa bir süre sonra kullanmadımı Sanji böyle her dediğinin tersini yapan boş bir karakter değildi. Sanji karakteri açlık ne demek bilen birdaha asla açlık hissini kimsenin yaşamasını istemeyen açlık hissini bastırmak için sigara içen mr.prince olarak karizmada tavan yapan sapık gurme aşçımızdı onuda oda fazla görüp elinden aldı.
Bunun temel sebebi 2 yıllık aradan sonra Odanın Zoroya has evladı gibi davranıp onun rakibi olan Sanjiye üvey evlat muamelesi göstermesidir. 2 yıllık aradan sonra adama ne olduysa sürekli bi Zoroyu yüceltirken Sanjiyi gömme derdine düştü. Sırf Zoroyu çok sevdiği için Sanjiyi gömüyor. Rakipler ya birbirlerine...

Şu Sanji'ye laf çakma gayretine giriyorsunuz şaşıyorum. İzlediğiniz serinin yazarının elinden çıkma bir karakter, niye bu kadar ezecek yorumlar atıyorsunuz anlamadım!?(!)

Gayette güçlü bir karakter. Luffy meyve gücüyle bir yerlere geliyorken, Zoro daha güçlü kılıçlarla daha büyük zararlar verebiliyorken ve güçlenebiliyorken sorun yok ama Sanji kostüm giyince suç oluyor. Nasıl bir kafa yapınız var çözemedim.(2)

Kılıca haki basıp karartabiliyor nasılsa Zoro, normal basit kılıç alıp karartsın o zaman. Niye meito alıyor diye soran yok!? Seride meyve gücü olmasa bir baltaya sap olmayacak onca karakter var ama Sanji kostüm alınca hedef tahtasına konmuş.(3)

Sizin düşüncelerinizin aksine Sanji çok aşırı güçlü bir karakter üstelik bunu Zoro gibi gemiye bindiği günden beri antrenman yapmadan sağlamış biri. Sanji eğer Zoro'nun yaptığı eğitimin yarısını yapsa dişe diş kapışırlar. Adam her bölüm yemek yapıyor, şu yorumlarınızdan sonra Zoro'dan soğudum. Sanji fiziksel gücü itibari oldukça etkili bir karakter ve hızına bakarsak serideki en hızlı 5 karakterden biridir.(4)

Aldığı Germa 66 techizatı da Sanji'ye X2 Hız, direnç, savunma, fiziksel güç sağlamış oldu. Luffy'nin meyve yemesi kadar olmasa da, ya da Zoro'nun Enma'yı alması kadar olmasa da bir Power Up aldı. Son hali de bu değil belli ki Usopp ve Franky modifiye edip Germa 66 temasından kurtaracaklar. Daha farklı bir kostüm tasarlayabilir. Daha etkili, X3 belki X4 potansiyelinde Fiziksel güç, direnç, savunma, hız sağlayabilirler. Usopp ve Franky kostüme son halini verecekler.

Sapık tavırları biraz abartılı gelse de tayfanın en vazgeçilmez üyesidir. O yemekler sayesinde Zoro ve Luffy bu kadar Protein yüklendiler. Bol kalorisi olan yağ yapmayacak, karbonhidratı az besinlerle tayfaya ömründe yemedikleri yemekleri tattırdı.(5)

Tayfa için Zoro gitse eksiği tamamlanır da Sanji gitse yemeklerini bu kadar lezzetli yapacak kimseyi bulamazlar.(6)
1- E herhalde okuduğumuz serinin çizerinin elinden çıkar bir karakter, ne hakkında tartışacağız kuşlar böcekler mi?
2- 100'lük meyve diye tanıtılan meyveyle geliyordur kesin bir yerlere Luffy, mesela bu meyve sayesinde 13-14 yaşlarına gelene kadar yumruk bile atamıyor doğru düzgün, sopayla geziyor, bunlar hep buff.
3- Sanji'nin kostümü sorunlarının sonunda falan geliyordur herhalde, millet çok başka sebeplerden dolayı kıl bu meriçoğluna.
4- Tartışmayacğaım bile zuhahaha, en hızlı 5 karakterden biri ha hahahahahahahahahah,
5- Tayfanın en vazgeçilmez üyesi mi? Bunu ciddi ciddi söyledin yani, tayfanın en vazgeçilmez üyesi ha hahahahahaha. Luffy'nin aldığı 2 power up'a bakalım 2 yıl arası başladıktan sonra
1. Katakuri ile dövüşürken, Sanji'den çok Katakuri ve Kraker yedi
2. Power up'ı hapishanede aldı, gördüğümüz kadarıyla mahkum yemeği yedi. Ama kesin Sanji'nin yemeklerinden dolayı güçleniyordur Luffy zehahahahaha. Sanji tayfanın damak tadına oynar fazlasına değil, tayfanın vazgeçilmezi demek ise net ateşli muz koklamaktır.
6- Tayfada Vice-Captain görevi gören, en aklı başında insanı gitse kesinlikle eksiği tamamlanır evet, yüzde yüz katılıyorum.

Tanrı bizi meriçus fanlarından korusun ve kollasın.

Bunun temel sebebi 2 yıllık aradan sonra Odanın Zoroya has evladı gibi davranıp onun rakibi olan Sanjiye üvey evlat muamelesi göstermesidir. 2 yıllık aradan sonra adama ne olduysa sürekli bi Zoroyu yüceltirken Sanjiyi gömme derdine düştü. Sırf Zoroyu çok sevdiği için Sanjiyi gömüyor.
Zoro ve Sanji rakip miydi? Aralarındaki ilişki asla değișmedi. Kendi aralarında rekabet ediyorlar. Rakip dediğin Zoro ve Kuina gibi olur. Luffy ve Teach gibi olur.

Ne Zoro ve Luffy eşit ne de Zoro ve Sanji eşit. oldu. Az veya çok farklar hep vardı. Zaman atlaması öncesi Zoro ve Sanji arasındaki keskin farkı gösterebilirim, ama hater oluyorsun sonra. :/

Zoro ve Sanji rakip miydi? Aralarındaki ilişki asla değișmedi. Kendi aralarında rekabet ediyorlar. Rakip dediğin Zoro ve Kuina gibi olur. Luffy ve Teach gibi olur.

Ne Zoro ve Luffy eşit ne de Zoro ve Sanji eşit. oldu. Az veya çok farklar hep vardı. Zaman atlaması öncesi Zoro ve Sanji arasındaki keskin farkı gösterebilirim, ama hater oluyorsun sonra. :/
Buggy ile Shanks deyince çıldırıyorlar bunu diyen arkadşalar, ne yapacaklarını şaşırıyorlar lkjasdkljs
Rob Lucci ile Jabra da keza araya sıkışanlardan.

Oda'nın başarısızlığından başka bir şey değil elimizdeki Sanji. Adamın Power-up'ını, Luffy'nin cebine koydu Tensai Oda. Bana göre Suit muhteşem bir Power-up ama işleniş şekli çöp, cihaz yerine hücre uyanışı çok çok daha iyi olurdu ama o zaman şeytan meyvesinden farkı kalmazdı(Hücre uyanışını halen bekliyorum, o ayrı.). Bizim teknik elemanlar bu cihazı geliştirdiği zaman çok daha çılgın şeyler göreceğiz ama iş rakamlara kalmaz umarım. Tensai Oda, Zoro'nun gerçek hikayesini de Sanji gibi batıracak mı çok merak ediyorum.

Sanji'nin Suit'i kullanacağı Monster Trio'nun ''Haki yatkınlıkları'' açıklandığında belli olmuştu zaten. Oda, bacağı çatlayan adama ''Silahlanma Hakisi yerine Gözlem Hakisine yatkın'' dedi.

Kelimeye fazla takılma ne demek istediğimi anla. Zaman atlamasından sonra gösterebilirsin zaten anca. Öncesinde hep birbirlerine denk gösterildi. Ne zaman 2 yıllık zaman atlaması oldu Zoroyu sürekli yüceltmeye çabaladı. Zoro Fujinin karşısında şov yaparken Sanji Dofun karşısında küçümsendi. Ama bu ve bunun gibi olan şeyler hep zaman atlamasından sonra oldu. 2 yıl önce gayet denk eşit güçteydiler. 2 yıldan sonra zaten Oda iyice kafayı tırlattı.

Edit: Vergo adamın bacağını çatlattı ya. Var mı böyle bir şey? Böyle bi karaktersizliği yaptı işte Oda.

Kelimeye fazla takılma ne demek istediğimi anla. Zaman atlamasından sonra gösterebilirsin zaten anca. Öncesinde hep birbirlerine denk gösterildi. Ne zaman 2 yıllık zaman atlaması oldu Zoroyu sürekli yüceltmeye çabaladı. Zoro Fujinin karşısında şov yaparken Sanji Dofun karşısında küçümsendi. Ama bu ve bunun gibi olan şeyler hep zaman atlamasından sonra oldu. 2 yıl önce gayet denk eşit güçteydiler. 2 yıldan sonra zaten Oda iyice kafayı tırlattı.
Tam olarak nerede ve nasıl denk gösterildiler mesela?

Sanji onun için ölümü göze alan tayfasından ayrılıp bir kıza aşık olup herkesi geride bırakarak verdiği sözleri hiçe sayarak sen benim kurtuluş umudumsun demedimi Ona çiçek toplarken yağmurun altında gerçek yüzünü görüp ağlamadımı Kaptanını tekmeleyip baskın kostümünü asla kullanmayacağım dedikten kısa bir süre sonra kullanmadımı Sanji böyle her dediğinin tersini yapan boş bir karakter değildi. Sanji karakteri açlık ne demek bilen birdaha asla açlık hissini kimsenin yaşamasını istemeyen açlık hissini bastırmak için sigara içen mr.prince olarak karizmada tavan yapan sapık gurme aşçımızdı onuda oda fazla görüp elinden aldı.
Sanji bir kız için gitmedi, arkadaşlarını kurtarmak için gitti. Kaptanını dövmesi olayına gelecek olursak zarar görmeden oradan uzaklaşması için kendini yem yapıyordu. Kostümü giymeyeceğini söyledi evet ama mecbur kaldığı için giydi. Zoro mecbur kaldığı için Mihawk'tan yardım istemedi mi eğitmesi için. Basit konuları şişirmeyin. Arkadaşlarının en zor anlarında bir çok kez tayfayı kurtarmıştır. Üstüne bu kadar gidilmesi garibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık