Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gariban Sanji napsın el mahkum. Luffy aldı başını gitti. Haki konusunda uzmanlaştı. KK olmuş Roger'ın gücüne yakın bir zamanda şahit olduk. Luffy Roger'ı geçecektir. Zoro'da zaten daha gücünün sınırlarını doğru düzgün göremedik bile. Mihawk'u geçecek bir seviyeye gelecek. Sanji'nin öyle geçmek isteyeceği önünde güçlü bir karakter de yok. Elinde bir kostümü vardı sadece güçlenmesini sağlayacak. Onun ekmeğini yemeğe çalışıyor. Sanji'yi de anlamaya çalışalım :D

Sanji yeni sapık olmuş gibi hamama gitmesini eleştirmek...

Ayrıca gitmeseydi şu an Nami ve Robin hapisti. Oda nasıl hikaye yazar? Bunu bilmek gerek. Ama işte...

Keşke giymeseydi şu baskın kıyafetini. Orası ayrı mesele.

Sanji yeni sapık olmuş gibi hamama gitmesini eleştirmek...

Ayrıca gitmeseydi şu an Nami ve Robin hapisti. Oda nasıl hikaye yazar? Bunu bilmek gerek. Ama işte...

Keşke giymeseydi şu baskın kıyafetini. Orası ayrı mesele.
Oda'yı eleştirdim zaten reis. Bak o kadar açlık çeken insan varken, çiftlikten malzeme çalıp, onlara yemek yaptığı senaryo daha iyi olurdu. :/ Karakter açısından tutarlı olurdu en azında. Oda aç insanlara tepkisini bile göstermedi Sanji'nin..

Oda'yı eleştirdim zaten reis. Bak o kadar açlık çeken insan varken, çiftlikten malzeme çalıp, onlara yemek yaptığı senaryo daha iyi olurdu. :/ Karakter açısından tutarlı olurdu en azında. Oda aç insanlara tepkisini bile göstermedi Sanhi'nin..
Hikayesi bu ama. Hikaye olunca Zoro aç da kalıyor bak. Sanji hamama gider yarın tam tersin yapar. Oda gibi karakterlerin hepsiyle oynayan birisi varken ben bir karakteri ancak dalgasına yargılarım. Özellikle hasır şapkalar için.

Zoro örneğini kontra yapmak için vermiyorum.

Boşuna çizmedi oda o zırhı tabi ki kullanacaktır. Muhtemelen öyle zor durumda kalacak ki gururunu bir kenara bırakıp kıyafeti giymek zorunda kalacak. Ayrıca bu arc da sanjinin kıyafet haricinde bir power up daha alacağını düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam sanjinin seride haki kullandığını pek hatırlamıyorum. Ama serinin son filmi stampede sanji smokera karşı haki kullanıyor ve smoker şaşırıyor bu da bizim sanjinin wano arcında zırhdan çok haki konusunda ilerleme kaydedeceğini gösteriyor.

Bunu hiç düşünmemiştim, şimdiye kadar kötü yazıyor diye eleştiriyordum Oda'yı ama demek ki artık yazamıyor bile :artiz:
Gösterdiği tek yer Smile meyvesi yemeleri, aç insanlar için bir şey yaptığını maalesef göstermedi. Sanji'den en çok nefret eden kişiler bile onun bir şey yapmasını bekler. Fakat karakterlerin altını fazla doldurmaya çalışmadı Oda... Onun yerine çoğu kişinin eleştirdiği Udon bölümlerini verdi. :/ Halbuki yemek yapmak için malzeme çaldı desen bir panelde de yemek yaptığını göstersen olurdu.

Hikayesi bu ama. Hikaye olunca Zoro aç da kalıyor bak. Sanji hamama gider yarın tam tersin yapar. Oda gibi karakterlerin hepsiyle oynayan birisi varken ben bir karakteri ancak dalgasına yargılarım. Özellikle hasır şapkalar için.

Zoro örneğini kontra yapmak için vermiyorum.
İşte maalesef bunlar kötü yazarlık. Ki orada tekrar ediyorum karakteri değil, Oa'yı yargıladım. Bana göre süreci daha iyi işlemesi gerekiyordu. Çoğu kişinin içine sinerdi o zaman.

Şu Sanji'ye laf çakma gayretine giriyorsunuz şaşıyorum. İzlediğiniz serinin yazarının elinden çıkma bir karakter, niye bu kadar ezecek yorumlar atıyorsunuz anlamadım!?

Gayette güçlü bir karakter. Luffy meyve gücüyle bir yerlere geliyorken, Zoro daha güçlü kılıçlarla daha büyük zararlar verebiliyorken ve güçlenebiliyorken sorun yok ama Sanji kostüm giyince suç oluyor. Nasıl bir kafa yapınız var çözemedim.

Kılıca haki basıp karartabiliyor nasılsa Zoro, normal basit kılıç alıp karartsın o zaman. Niye meito alıyor diye soran yok!? Seride meyve gücü olmasa bir baltaya sap olmayacak onca karakter var ama Sanji kostüm alınca hedef tahtasına konmuş.

Sizin düşüncelerinizin aksine Sanji çok aşırı güçlü bir karakter üstelik bunu Zoro gibi gemiye bindiği günden beri antrenman yapmadan sağlamış biri. Sanji eğer Zoro'nun yaptığı eğitimin yarısını yapsa dişe diş kapışırlar. Adam her bölüm yemek yapıyor, şu yorumlarınızdan sonra Zoro'dan soğudum. Sanji fiziksel gücü itibari oldukça etkili bir karakter ve hızına bakarsak serideki en hızlı 5 karakterden biridir.

Aldığı Germa 66 techizatı da Sanji'ye X2 Hız, direnç, savunma, fiziksel güç sağlamış oldu. Luffy'nin meyve yemesi kadar olmasa da, ya da Zoro'nun Enma'yı alması kadar olmasa da bir Power Up aldı. Son hali de bu değil belli ki Usopp ve Franky modifiye edip Germa 66 temasından kurtaracaklar. Daha farklı bir kostüm tasarlayabilir. Daha etkili, X3 belki X4 potansiyelinde Fiziksel güç, direnç, savunma, hız sağlayabilirler. Usopp ve Franky kostüme son halini verecekler.

Sapık tavırları biraz abartılı gelse de tayfanın en vazgeçilmez üyesidir. O yemekler sayesinde Zoro ve Luffy bu kadar Protein yüklendiler. Bol kalorisi olan yağ yapmayacak, karbonhidratı az besinlerle tayfaya ömründe yemedikleri yemekleri tattırdı.

Tayfa için Zoro gitse eksiği tamamlanır da Sanji gitse yemeklerini bu kadar lezzetli yapacak kimseyi bulamazlar.

Sanji onun için ölümü göze alan tayfasından ayrılıp bir kıza aşık olup herkesi geride bırakarak verdiği sözleri hiçe sayarak sen benim kurtuluş umudumsun demedimi Ona çiçek toplarken yağmurun altında gerçek yüzünü görüp ağlamadımı Kaptanını tekmeleyip baskın kostümünü asla kullanmayacağım dedikten kısa bir süre sonra kullanmadımı Sanji böyle her dediğinin tersini yapan boş bir karakter değildi. Sanji karakteri açlık ne demek bilen birdaha asla açlık hissini kimsenin yaşamasını istemeyen açlık hissini bastırmak için sigara içen mr.prince olarak karizmada tavan yapan sapık gurme aşçımızdı onuda oda fazla görüp elinden aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık