Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Giyeceğini söylemiştim bende,
Ben sanjinin bu kostümle oldugundan güçlü olucagını düşünmüyorum allah için germayı bireysel gücünü umursayan bir tane adam var mı seride ?

Seriye haki çıktı mfden sonra görünmez zırh dendi germanın zırhımı kaldı zırh sanjiye ne verebilir onda olmayan bana bunu söyleyebilexek bir arkadaş varmı ?

Zoro da Sanji de kardesimizdir. Ama bu zoro fanlarinin Sanji yi ezmeye calismalari sacma. Hatta kullanacagi kostumden gelecek gucu kucumseyip kostumle guclenecek demeleri daha sacma. O zaman Zoro da iyi kiliclar elde ettigi icin guclu. Mesela wano dan cok saglam bir kilic elde edip power up alsa ne farki olacak.

Zoro da Sanji de kardesimizdir. Ama bu zoro fanlarinin Sanji yi ezmeye calismalari sacma. Hatta kullanacagi kostumden gelecek gucu kucumseyip kostumle guclenecek demeleri daha sacma. O zaman Zoro da iyi kiliclar elde ettigi icin guclu. Mesela wano dan cok saglam bir kilic elde edip power up alsa ne farki olacak.
+1

Ne güzel söyledin. Katılıyorum. :sapkali:

Zoro bir kılıç ustası. Rakipleri de kılıç ustası. Rakiplerinin elinde daha iyi kılıçlar olduğu sürece Zoroda da daha iyisi olmalı ki kırılmasınlar. Mesela Mihawk 2 tane dandik kılıcını kırdı. Dövüş devam etse Ryuuma da kılıçlarını kıracaktı. Zoro kılıç ustası olduğu için kılıç kullanması son derece normaldir. Ama sanjinin böyle bir durumu yok. Bunun yanında o kılıca hükmetmek, lanetini bastırmak da kılıç ustasının yeteneğine bağlı. Sanjinin böyle bir durumu yok.Giy kostümü gitsin. Zaten sanji için hazırlanmış. Başkası da kullanamıyor. Zoro ve sanjinin kılıç ve kostüm kıyası saçmadır. Ama sanjinin kostümü giymeye de hakkı vardır. Evden kaçmasa o kostümü giyecekti. Hak ettiği bir şey. O yüzden ben karşı çıkmıyorum kostüm giymesine. Kostüm giymesine rağmen elde edeceği güç Zoro'nun altında kalacak. Şuanki hali Zoro'ya denk olmaktan çok uzak. Önüne gelen dövüyor :D

Kullanacağı kesindi, keşke Page One dövüşünü daha iyi yansıtsaydı Oda... Ayrıca kostümü giydikten hemen sonra prensip olarak hamamda kız gözetlemek için kullandırtmaması daha iyi olurdu. Bunlar dışında kostümü giyme süreci dışında pek sıkıntı yok, o da mangaka kaynaklı.

Aha Sanji gömeceğim bir konu denk geldi ne güzel.
Kostümü arkadaşları için güçlenmek adına giyseydi sadece, bu konuda laf atmazdım. Ama kostümün gücüyle hamama gitmesi...diyecek bir şey bulamıyorum. Tam bir ezik maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık