Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Bu sakazukinin çarpık adaletini doğru bulan arkadașlar var inșallah gerçek hayatta da böyle değilsinizdir :D. Adam MF savașında kendi askerlerini bile umursamıyordu, kazanmak için her türlü onursuzluğu ilke edinmiș bir adamdır akainu. Karakterin kendisiyle alıp veremediğim yok ama beyni yıkanmıș bir karakter gibi geliyor bana. "Bilerek böyle davranıyor, kutsalların ipini sonradan çekecek" diyenler neye dayanarak söylüyorlar. Akainu gibi net bir adam, kutsalların arkasından iș yapmaz. Serideki baș karakterin kardeșini öldükten sonrada iyi olması beklenemez zaten.

Bu sakazukinin çarpık adaletini doğru bulan arkadașlar var inșallah gerçek hayatta da böyle değilsinizdir :D. Adam MF savașında kendi askerlerini bile umursamıyordu, kazanmak için her türlü onursuzluğu ilke edinmiș bir adamdır akainu. Karakterin kendisiyle alıp veremediğim yok ama beyni yıkanmıș bir karakter gibi geliyor bana. "Bilerek böyle davranıyor, kutsalların ipini sonradan çekecek" diyenler neye dayanarak söylüyorlar. Akainu gibi net bir adam, kutsalların arkasından iș yapmaz. Serideki baș karakterin kardeșini öldükten sonrada iyi olması beklenemez zaten.
Yaptığı strateji gayet mantıklıydı savaşta. Squardo'nun mallığı tuttu. Korsanlar çok mu düzgün ki onlarla düzgün bir şekilde savaşılsın?

İnsana Sakazuki savunduruyorlar :D

Tamam da Sakazuki, Saul'a ne yaptı :D Hoş onun eline geçseydi donut olurdu meybuz yerine :D
Saul görüp görebileceğimiz en has 2 denizciden biridir. Hatayı, gaddarlığı ve alçaklığı görünce hemen sebebini sordu. Sorgulamaması gerekinçe adaleti sağlamak için denizci sıfatına sahip olmak zorunda olmadığını gördü. İşti tam o anda yapması gerekeni anladı ve doğruyu yaptı. Böylece sevgili Robin annesiyle kucaklaştı taa ki adalet gardiyanıları gülmeyi öğrettiği robin'in memleketini haritadan silene kadar. Saul denizcilikte geni bir felsefeye imza atmıştır. Adalet kavramını sorgulatmış üstüne göstermiştir. Bu adamın adalet anlayışı herhangi bir amiralde olsaydı bugün, akainuyu barındırmayabilirdi.

Yaramız var ardımız yanık diyin bitsin adalet madalet ohara mohara uğraşmayın kasmayın yav bu kadar :D
Aokiji şerefli mi dedik? O konu hortlarsa onu da gömerim. :d
Hacı olay ace nin delinmesi ohara adalet falan değil bırakın şimdi :D Boşuna ardı yanıklar demiyorum ben.Her görev adamı ne kadar kirli ise akainu o kadar kirli.Ama halk da 1 denizci gördüğü zaman seviniyor.Evet adam sert bunu tartışmam.Ama devlet-devleti-yönetenler-onların üstü kutsallar-daha alt tabaka krallar-ya da daha altı yöneticiler bak 1 ülkeyi yöneten ya da üzerinde söz sahibi çok konum var.Denizciler olabildiğince koruma ve denge kurma cabasında.Adamlar odenin öldüğünden habersiz.Halbu ki devlet wano yu yönetenle yatıp kalkıyor :D Velasıl kelam denizciler halkı koruma çabasında.Ama bir askere vur emri de verilirse o da vurur bunun örneğini yaşadığımız ülkeden bile bilirsin :D Gömelim gömmeyelim değil ama sıkıyor belli süre sonra.Sana patlamış gibi anlama,pilavın her türlüsünü garp konusunda gördüğümüz için gına geldi artık.

Saul görüp görebileceğimiz en has 2 denizciden biridir. Hatayı, gaddarlığı ve alçaklığı görünce hemen sebebini sordu. Sorgulamaması gerekinçe adaleti sağlamak için denizci sıfatına sahip olmak zorunda olmadığını gördü. İşti tam o anda yapması gerekeni anladı ve doğruyu yaptı. Böylece sevgili Robin annesiyle kucaklaştı taa ki adalet gardiyanıları gülmeyi öğrettiği robin'in memleketini haritadan silene kadar. Saul denizcilikte geni bir felsefeye imza atmıştır. Adalet kavramını sorgulatmış üstüne göstermiştir. Bu adamın adalet anlayışı herhangi bir amiralde olsaydı bugün, akainuyu barındırmayabilirdi.
Tamam Saul'a laf etmedim zaten Sakazuki'yle ilgisini anlamamıştım.
Taktik dediğin şey zaten sistemli hileler bütünü. :d Bu noktadan gömmek bana mantıksız geliyor.
Bıyıkadam arkadan saldırdı buna ama gömeni görmedim. Savaş bu yav mahalle maçı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık