Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Yaptığı strateji gayet mantıklıydı savaşta. Squardo'nun mallığı tuttu. Korsanlar çok mu düzgün ki onlarla düzgün bir şekilde savaşılsın?

İnsana Sakazuki savunduruyorlar :D
Strateji yapmıș olabilir de kendi askerlerini düșünmüyor hiç, cobyi sevmesem de haklıydı. Orada denizciler aceyi idam ettiler, üstüne wb bile öldü ama hala savașmaya devam ediyorlardı. Yaralı denizcilerin ihtiyaçları varken adam daha fazla korsan öldürmek için kendi askerlerini riske atıyordu. Cobye "senin gibi bir denizciye ihtiyacım yok" lafı bunu kanıtlıyor.

Yaramız var ardımız yanık diyin bitsin adalet madalet ohara mohara uğraşmayın kasmayın yav bu kadar :D

Hacı olay ace nin delinmesi ohara adalet falan değil bırakın şimdi :D Boşuna ardı yanıklar demiyorum ben.Her görev adamı ne kadar kirli ise akainu o kadar kirli.Ama halk da 1 denizci gördüğü zaman seviniyor.Evet adam sert bunu tartışmam.Ama devlet-devleti-yönetenler-onların üstü kutsallar-daha alt tabaka krallar-ya da daha altı yöneticiler bak 1 ülkeyi yöneten ya da üzerinde söz sahibi çok konum var.Denizciler olabildiğince koruma ve denge kurma cabasında.Adamlar odenin öldüğünden habersiz.Halbu ki devlet wano yu yönetenle yatıp kalkıyor :D Velasıl kelam denizciler halkı koruma çabasında.Ama bir askere vur emri de verilirse o da vurur bunun örneğini yaşadığımız ülkeden bile bilirsin :D Gömelim gömmeyelim değil ama sıkıyor belli süre sonra.Sana patlamış gibi anlama,pilavın her türlüsünü garp konusunda gördüğümüz için gına geldi artık.
Burda gömenlerin çoğu Ace'de gömüyor.

Strateji yapmıș olabilir de kendi askerlerini düșünmüyor hiç, cobyi sevmesem de haklıydı. Orada denizciler aceyi idam ettiler, üstüne wb bile öldü ama hala savașmaya devam ediyorlardı. Yaralı denizcilerin ihtiyaçları varken adam daha fazla korsan öldürmek için kendi askerlerini riske atıyordu. Cobye "senin gibi bir denizciye ihtiyacım yok" lafı bunu kanıtlıyor.
Shanks geldiğinde devam etseydi haklısın ama orada o kadar tehlikeli adamın elini kolunu sallayarak gitmesine izin vermek bence mallıktır. Coby orada net hatalı.

Keşke Coby'yi öldürseydi. Fanı olurdum :D

gömeni görmedinmi ezik diyen oldu güçsüzlüğünden diyen oldu
Tuhaf denk gelmedim herhalde :D
Ben gömdüm. WBnin arkadan değil de yüzyüze bir kere bile amirale vuramadigi panelleri falan da attım. Rayleigh dışında amirale çizik atabilen yok sanırım koca seride arkadan saldirmalar hariç :p (eski üçlü, fujiyi sayma)
Çok megalomandı iyi oldu ölmesi aslında :D

Nedense bir an gülme tuttu beni. Hay Allah neden gülüyorum ben acaba ? :D Bu adamın konusunda bu adama güleceğimi hiç düşünmezdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık