Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Savaşın dışındasın. Savaş Firarisi olmak demek savaş alanın içindeyken ordunu terk edip kaçmak demektir. Savaşın dışındayken bir erin kaçması erin kendi özgürlüğünde olan bir şeydir.
Savaşın ortasındayken savaş meydanından kaçıpta komutana ben gitçem dersen bak bakalım noluyor :gamyon:

Tamam da bahsettiğimiz er savaşın dışında. Savaşın içinde olsa muhabbetini bile açmazdım bu konunun. Savaşın içinde olsa "Akainu iyi yapmıştır" derim.
Başından beri savaşın dışında olması mümkün değil.Zaten bu belirtilmiyor.Ordu zaten teftiş edilir savaş öncesi firar var mı diye.

Ayrıca Akainu ''go to Battlefield'' demiyor,''return to Battlefield'' diyor.Adam savaşın ortasından kaçmış belli zaten Akainu da öyle fark etmiştir.Başından beri savaşa katılmamış adamın orada olacağını nereden bilecek Akainu

Başından beri savaşın dışında olması mümkün değil.Zaten bu belirtilmiyor.Ordu zaten teftiş edilir savaş öncesi firar var mı diye.

Ayrıca Akainu ''go to Battlefield'' demiyor,''return to Battlefield'' diyor.Adam savaşın ortasından kaçmış belli zaten Akainu da öyle fark etmiştir.Başından beri savaşa katılmamış adamın orada olacağını nereden bilecek Akainu
Kaçsa birisi farkedip de demez mi "Hoop nereye denizci eri?" diye. Adam savaş alanından kaçsa Akainu eri eritmeden diğer kişiler öldürürdü.

Evet baktım öyle diyor. Evet bu durum biraz muallakta kalıyor kabul etmem gerekirse.

Kim ne derse desin adam işini yapıyor.

Hüğ Ace'i öldürdü tavrından sıyrıldı çoğu insan şükür ki.Bunu diyenler çocuk gibilerdi

Bunu Facebook grubundaki bi kişi fark etmiş.Burada daha önce fark edilmiş mi bilmiyorum ama Akainu'nun kolunda kılıç dövmesi var.İlk aklıma gelen Kılıç Timi oldu.Kesin bunun işaretini verdi Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık