Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
:hhh:
Hayır konuyu ısrarla Garp'a çekiyorsunuz sonra ben Garp'tan konuşuyor oluyorum.

Bayılıyorum bu politikanıza. Tıkanınca hadi Rosinante'den vurmaya çalışalım. Komuyu başka yere çeker diyecek laf bulamadığımız gerçeğini hasıraltı ederiz.
Muhteşemsiniz. :good:
Neyi hasır altı ediyorum yahu.Gayet de diyorum Ohara katliamı doğrudur diye.Yapılması gerekliydi diye.Sen ne sanıyorsun yapılmasın dediğimi falan mı ? Ben senin kavram karmaşana ve nabza göre şerbet seçmene laf atıyorum.Lakin anlamıyorsun.

Neyi hasır altı ediyorum yahu.Gayet de diyorum Ohara katliamı doğrudur diye.Yapılması gerekliydi diye.Sen ne sanıyorsun yapılmasın dediğimi falan mı ? Ben senin kavram karmaşana ve nabza göre şerbet seçmene laf atıyorum.Lakin anlamıyorsun.
Gerekliydi, değildi bu tartışılır.
Ama konumuz bu değil. Konumuz Akainu'nun karakteri.
Senin onunla ilgili beklenti sandığın hayallerin.

Yani konumuz ben değilim. Benimle ilgili sürekli düştüğün yanlış anlamaların ya da hiç umrumda olmayan taş atarak konuyu alakasız yerlere çekme çabaların değil.

Oda'nın ucuz yazarlık yapmasını istemediğim birkaç karakterden biri. Köyünü veya ailesini korsanlar tarafından kaybetmiş olmasın. Mutlak adalet duygusu için böyle ucuz travmalara kimsenin hele hele Sakazuki'nin hiç ihtiyacı yok. Lütfen, Oda-çi.

Gerekliydi, değildi bu tartışılır.
Ama konumuz bu değil. Konumuz Akainu'nun karakteri.
Senin onunla ilgili beklenti sandığın hayallerin.

Yani konumuz ben değilim. Benimle ilgili sürekli düştüğün yanlış anlamaların ya da hiç umrumda olmayan taş atarak konuyu alakasız yerlere çekme çabaların değil.
Akainu yaptıkları ile karakterini belli ediyor.Senin karakter tahliline ve zaten yapamadığın objektif görüşüne ihtiyaç yok.Kavram konusunda inanılmaz kötü olduğun kadar doğru ile yanlışı ayirmada da o kadar kötüsün.Dogru ve yanlış kişiye göre değişiklik gösterirken sen kalkıp despot bir tavırla kendi dogmatik düşüncelerinden doğan doğrularını kollektif bir bilinçmiş gibi sunmaya kalkarak yaptığın hatayı görüp duzeltecegine hala despot bir tavırlar bunun üzerine gidiyorsun ve buna rağmen beni despot gibi gösterip kendini devrimci görüyorsun tıpkı diğer tüm sol görüşler gibi.Özeleştiri yapmaktan aciz toplumlarda sık görülen bir durum.

Umarım hayalleriniz toz pembeligi karşısında dünyanın griliğini görüp umutsuzluğa düşmezsin..

Akainu yaptıkları ile karakterini belli ediyor.Senin karakter tahliline ve zaten yapamadığın objektif görüşüne ihtiyaç yok.Kavram konusunda inanılmaz kötü olduğun kadar doğru ile yanlışı ayirmada da o kadar kötüsün.Dogru ve yanlış kişiye göre değişiklik gösterirken sen kalkıp despot bir tavırla kendi dogmatik düşüncelerinden doğan doğrularını kollektif bir bilinçmiş gibi sunmaya kalkarak yaptığın hatayı görüp duzeltecegine hala despot bir tavırlar bunun üzerine gidiyorsun ve buna rağmen beni despot gibi gösterip kendini devrimci görüyorsun tıpkı diğer tüm sol görüşler gibi.Özeleştiri yapmaktan aciz toplumlarda sık görülen bir durum.

Umarım hayalleriniz toz pembeligi karşısında dünyanın griliğini görüp umutsuzluğa düşmezsin..
E madem ihtiyaç yok. Niye tartışıyon benimle kardeş.
O aşırı uzun cümlen de güzel güldürdü. Bari virgül falan koyaydın da okuyan noktaya ulaştığında nefessizlikten bayılmayaydı. :fool:

Hani sürekli ofansif bir dil kullanıp şahsa karşı abuk subuk ithamlarda bulunarak karşındakini kışkırtma çabalarının farkındayım ve saygı duymuyorum o ayrı da, konuyu alakasız yerlere çekmeye çalışarak haklıymışsın havalarına girmeye çalışman insanın vicdanına hitap ediyor.
Acıma duygusu tetiklenir, bilesin.

Sonuçta hayallerini gerçekmiş gibi ortaya koyup, hikayede olan şeyleri reddetme çabanda bu kadar aktif olman insana "ellemesem mi" dedirtiyor sadece.

Akainu haklı bir şekilde katliamı yapmıştır. Sizin ne haddinize tarih marih. Adam gibi adamdır. Adalet açlığı çektiği için önüne gelen her korsana saldırır. Üstü olan Sengoku dur demese Shanks'i Soğan halkasına çevirirdi, net.

Oda'nın ucuz yazarlık yapmasını istemediğim birkaç karakterden biri. Köyünü veya ailesini korsanlar tarafından kaybetmiş olmasın. Mutlak adalet duygusu için böyle ucuz travmalara kimsenin hele hele Sakazuki'nin hiç ihtiyacı yok. Lütfen, Oda-çi.
çocukluk çizimine baktığımızda öyle duruyor gibi.

Akainu haklı bir şekilde katliamı yapmıştır. Sizin ne haddinize tarih marih. Adam gibi adamdır. Adalet açlığı çektiği için önüne gelen her korsana saldırır. Üstü olan Sengoku dur demese Shanks'i Soğan halkasına çevirirdi, net.
Amiralim o haliyle çeviremezdi ama Shanks MFde kesin yenilirdi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık