Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Onu sana sormalı.
Kutsal Ejder itlerinden medet umarken tanıdığın kral işte o.

Hani şu istese seni, sevdiğin herkesi köle yapacak, yapmadığı işkence kalmayacak kutsal ejderler için bir ada dolusu insanı katletmekten çekinmeyecek itlerden.

Yani uyku konusuna hiç girme bu yüzden benimle bu konuyu tartışırken.
Kutsalların başta olması ile ilgili bir iyi düşüncem yok.Taniyanlar bilir ki Akainu denizcileri ayırıp darbe yapacak derim her zaman.Ben Akainunun adaletinin peşindeyim kutsal mutsal beni bağlamaz.Sırf senin gibi düşünse idim asker-polis düşmanı olurdum.Onlar da sürekli devleti korurlar.

Kutsalların başta olması ile ilgili bir iyi düşüncem yok.Taniyanlar bilir ki Akainu denizcileri ayırıp darbe yapacak derim her zaman.Ben Akainunun adaletinin peşindeyim kutsal mutsal beni bağlamaz.Sırf senin gibi düşünse idim asker-polis düşmanı olurdum.Onlar da sürekli devleti korurlar.
Düşünme kardeş. Sana düşün diyen kim?
Kaldı ki adamdan bir beklenti içine girmişsin, bir de bize hayaller diyorsun. Ne ayak?
Hayır bir de böyle pembik beklentiler içine girdiğin adam bir ada dolusu insanı sadece Kutsal Ejderlerin ağzının tadı kaçmasın diye katletmiş biri olmasa yanmayacağım.
Bekle sen bekle.
Gargamel'i de duyarsın sen.

Düşünme kardeş. Sana düşün diyen kim?
Kaldı ki adamdan bir beklenti içine girmişsin, bir de bize hayaller diyorsun. Ne ayak?
Hayır bir de böyle pembik beklentiler içine girdiğin adam bir ada dolusu insanı sadece Kutsal Ejderlerin ağzının tadı kaçmasın diye katletmiş biri olmasa yanmayacağım.
Bekle sen bekle.
Gargamel'i de duyarsın sen.
Niye sinirleniyorsun canım benim.Bak rahat rahat konuşuyoruz burda.Konuştuklarimiz pembe hayallerle dolu beyninin bazı fonksiyonlarını harekete geçirdi de kurduğun hayallerinin utopikliği ve saçmalığı konusunda iç çatışmaya mı düştün ? Rahat ol ya.

Adamın söylediği bir bilgin bile kaçsa bu savaş çıkartır,masumlar ölür idi.Herkesi kurtaramayacağını bilecek kadar akli dengesi yerinde biri Akainu.Herkesi ben kurtarırım diyecek pembe devrimciler gibi ütopya da yaşamıyor.Milyonlar öleceğine binler ölsün.

Niye sinirleniyorsun canım benim.Bak rahat rahat konuşuyoruz burda.Konuştuklarimiz pembe hayallerle dolu beyninin bazı fonksiyonlarını harekete geçirdi de kurduğun hayallerinin utopikliği ve saçmalığı konusunda iç çatışmaya mı düştün ? Rahat ol ya.

Adamın söylediği bir bilgin bile kaçsa bu savaş çıkartır,masumlar ölür idi.Herkesi kurtaramayacağını bilecek kadar akli dengesi yerinde biri Akainu.Herkesi ben kurtarırım diyecek pembe devrimciler gibi ütopya da yaşamıyor.Milyonlar öleceğine binler ölsün.
Bilmem. Niye sinirleniyorum ben?
Farkında bile değilim sinirlendiğimin, sana öyle mi şeetmiş. Bence yansıtma yapıyon sanki sen. Ne dersin? o_O

Akainu "Masumlar ölür" mü demiş. Cidden mi? :hhh:
Bir gemi dolusu masumu öldürdükten sonra mı dedi, önce mi?
Sahneyi hatırlamadığımdan soruyorum. İroni yok yani. Vay be. :fool:
Önce adalet, sonra masumlar.
Harbi napolyon tavuğu etmiş herkesi bu.

Bilmem. Niye sinirleniyorum ben?
Farkında bile değilim sinirlendiğimin, sana öyle mi şeetmiş. Bence yansıtma yapıyon sanki sen. Ne dersin? o_O

Akainu "Masumlar ölür" mü demiş. Cidden mi? :hhh:
Bir gemi dolusu masumu öldürdükten sonra mı dedi, önce mi?
Sahneyi hatırlamadığımdan soruyorum. İroni yok yani. Vay be. :fool:
Önce adalet, sonra masumlar.
Harbi napolyon tavuğu etmiş herkesi bu.
Elini taşın altına sokamayanlar anlayamaz zaten Akainunun neyden bahsettiğini.Hayal kuranlar ile gerçekleştirenlerin en büyük farkı budur.

He ya.
Onlarca kişiyi öldürme caniliğini gerçekleştirenlerin.

De bunu Akainu üzerine olmayacak hayaller kurmuş biri dese daha iyi olurdu sanki. Daha gerçekçi, daha inandırıcı. :hmm:
Beklenti ile hayali karıştırarak kavramlar konusunda ne kadar bilgisiz olduğunu niye inatla gösteriyorsun ? Bir şey mi anlatmaya çalışıyorsun ? Pişman mısın ? Pişman isen öp Akainu abinin elini de safına katıl.Magma,yakar diye çekince.Adaletin yaktığı yer acımaz.Bak Ace e hiç acı çekti mi.Mutlu mutlu gülümseyerek öldü.

Beklenti ile hayali karıştırarak kavramlar konusunda ne kadar bilgisiz olduğunu niye inatla gösteriyorsun ? Bir şey mi anlatmaya çalışıyorsun ? Pişman mısın ? Pişman isen öp Akainu abinin elini de safına katıl.Magma,yakar diye çekince.Adaletin yaktığı yer acımaz.Bak Ace e hiç acı çekti mi.Mutlu mutlu gülümseyerek öldü.
Evet. Aynen yahu.
Senin beklenti sandığın şeyin hayal olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Aferin. Güzel yakaladın. Buradan devam. :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık