Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
İyi birisi değil.
Neye göre denilir şimdi buna be sanki :( Şimdi düşününce bu adam çizgisinden hiç şaşmamış. En kötü şu lafına bir şeyler bulunur " Filo amirali olarak benim itibarımız zedelemeyin" demişti Goroseilere ki orada bile kendisinden kastı muhtemelen denizciler idi. Serideki net adamlardan birisidir bence.

Neye göre denilir şimdi buna be sanki :( Şimdi düşününce bu adam çizgisinden hiç şaşmamış. En kötü şu lafına bir şeyler bulunur " Filo amirali olarak benim itibarımız zedelemeyin" demişti Goroseilere ki orada bile kendisinden kastı muhtemelen denizciler idi. Serideki net adamlardan birisidir bence.
Nası neye göre? Akainu iyi birisi değildir. Çünkü iyi birisi değil. Bunu açıklamaya gerek yok. İyi birisi olmayan birisi iyi birisi olamaz.

Kral ve Imparator olabilecek bir potansiyele sahip ve adalet dagitan bir karakter. Ne demis Shakespeare "Kendimi uzayin krali bile sanabilirim". Sakazuki'ye uyarlarsak "Kendimi adalet bekicisi sanabilirim" . Ne uyumlu oldu be.

Çok içerlenmişsin. Muhtemelen Ohara etkisinden... Benzer şeyleri babalık için düşünmüyorsundur umarım.
Aksine Akainu'nun serideki durumundan rahatsızım, özellikle animede. Daha aktif hikayede yer almasını beklerdim. Adama biçilen rol çok pasif. Babalık iyi birisi. Akainu iyi birisi değil. İyi birisi ve kötü birisi ayrımı çok basittir. Bunu açıklamaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık