Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Ben Akainu'yu iyi olarak görüyorum gerçekten. Görevde iken çoğunluğun iyiliğini düşünüyor. Haliyle bazı kişiler zararlı çıkıyor. Akainu'yu gelecek belirleyecek. Aynı sisteme devam ederse iyiliği sözde kalır. Kutsal Ejderlerin bu düzeni yıkılırken Akainu da görev almalı.
İşte demek istediğim buydu. Sevmesem bile adamı, eğer kendi adalet yolunda, içerdeki pisliklere de karşı çıkarsa hakkını veririm. :D

Forumun büyük kısmı o zamanlar Akainu’nun dedikleri için “kışkırtma yalan” demişti. Reis aslında Oden’in çalınışını bize çok önceden söylemiş.
Akainu, Wb olur da ileride canlanırsa oğullarına bakacak yüzü olmasın diye; yüzünün yarısını alarak Wb korsanlarının onurunu da korumuştur. Böyle de rakiplerine inceden saygı duymaktadır. Wb korsanları kandırılmıştır, yanlış adama baba deyip, yanlış kişinin kucağına oturmuşlardır. Akainu ise onları hak yoluna çekmeye çalışsan gerçek bir kahramandır. Ace'ın sahip olması gereken baba figürüdür.

Amaç için yapıyor hiç olmazsa adam bir şey biliyor demek ki.

Bak Vivi falan sakata geldi şuan. Croc'un eline bakacaklar gelip bizi kurtarsa diye.
Bu karaktersiz ile Croc'un adını yan yana anma bir daha. :artiz:
Croco bile diyordu bu şerefsizin istediğini yapmasına izin verirseniz adam değilsiniz diye o tarz bir lafı vardı tam hatırlamıyorum şimdi.Baya tiksinir gibi konuşmuştu.

Sakazuki'nin 33 sayfa olan tanıtım konusu sadece 2019 senesi içerisinde 100 sayfa artarak 133'e ulaşmıştır.Emsali görülmeyen bu başarı neticesinde,Sakazuki'nin ne denli derin ve iyi yazılmış bir karakter olduğu görülmüştür.
O zaman Mihawk apaçık ara serinin zirvesi olur. :hmm:

Bu adama kötü diyeni anlamıyorum :bilmem:

Ah keşke deprem yumruğu atıldığında üç amiral durdurmasa idi de Ace ölse idi

Ah keşke Jozunun attığı buz kütlesini kirmak yerine kenara cekilseydi de Ace ölse idi.

Ace'i WBlerden koruyan adama kötü deniyor. :gamyon:
Ha bi de Tsunami var. Ona da Aokiji var Acei kurtaran

Kaptan-ı Derya. Halka güven, düşmana korku veren büyük kaptan. Her gencin bende büyüyüne böyle olacağım diye örnek aldığı adam. Çık gel Wano'ya şu çapulcuları dağıt sağa sola.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık