Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Akainu kalkıyor sürekli dövsende kalkıyor, ben şu Kuzan'ı hakikaten sırf bu yüzden takdir ediyorum 10 gün istikrarını korumuş bu adama karşı.Bunu karakteri sevdiğimden söylemiyorum ama Akainu'da ki savaş azmi ve hırsı OP'de çok az karakterde var.
Adamı indirsen bile yendim diyemiyorsun.WB bu hataya düşmüştü mesela.
Akainu'u kesin olarak yenmek için ya öldüreceksin ya kalkamayacak kadar sakat bırakacaksın ki bu çok zor.Adam her türlü kalkıp sana Meigou'u takabilir.
Shanks dışında gördüğümüz karakterlerin içinde bu baskınlığı kurabilecek bir babayiğit yok.

Roronoa Zoro

Sabo bildiğin ezikleniyor yahu :D
Resmen Luffy'nin abisi diye "güçsüz olmalı" deniliyor. Neden diyorsun sebep gösterilemiyor, dalgaya vuruluyor.
Adam hayvan gibi Haki yapmış, o haki ile Devrim Ordusu'nun 2. adamı olmuş. O aldığı uyduruk meyve yerine adam akıllı bir meyve yeseydi kesinlike aşık atardı Akainu ile. Arada tecrübe ve hırs farkı var tabii, tokatlardı Akainu ama Sabo'nun arendakilere yaptığı gibi de iki tokat çakıp halaya devam edemezdi. Luffy de keza zarar verebilir Akainu'ya fakat 2 kol iki bacak bırakmak şartıyla :D.
Adam Fujitora ile başa baş kapıştı diye Fuji aşırı güçsüz amiral ilan edildi yahu :D 3 tane amiral arasında çok fark olmadığı açık seçik gösterilirken Sabo etkeni adamı eziklettirdi. Resmen eyyam yapılıyor sitede :D

Alpamis

Akainu kalkıyor sürekli dövsende kalkıyor, ben şu Kuzan'ı hakikaten sırf bu yüzden takdir ediyorum 10 gün istikrarını korumuş bu adama karşı.Bunu karakteri sevdiğimden söylemiyorum ama Akainu'da ki savaş azmi ve hırsı OP'de çok az karakterde var.
Adamı indirsen bile yendim diyemiyorsun.WB bu hataya düşmüştü mesela.
Akainu'u kesin olarak yenmek için ya öldüreceksin ya kalkamayacak kadar sakat bırakacaksın ki bu çok zor.Adam her türlü kalkıp sana Meigou'u takabilir.
Shanks dışında gördüğümüz karakterlerin içinde bu baskınlığı kurabilecek bir babayiğit yok.
Dragon bence.

Bu arada Akainu bu dövüşü alır. Fakat Luffy' nin ada yıkan saldırısını g2 ile kullanarak Akainu' dan kan alabileceğini düşünüyorum.Bence o teknik çok ağır bir teknik.

Sabo bildiğin ezikleniyor yahu :D
Resmen Luffy'nin abisi diye "güçsüz olmalı" deniliyor. Neden diyorsun sebep gösterilemiyor, dalgaya vuruluyor.
Adam hayvan gibi Haki yapmış, o haki ile Devrim Ordusu'nun 2. adamı olmuş. O aldığı uyduruk meyve yerine adam akıllı bir meyve yeseydi kesinlike aşık atardı Akainu ile. Arada tecrübe ve hırs farkı var tabii, tokatlardı Akainu ama Sabo'nun arendakilere yaptığı gibi de iki tokat çakıp halaya devam edemezdi. Luffy de keza zarar verebilir Akainu'ya fakat 2 kol iki bacak bırakmak şartıyla :D.
Adam Fujitora ile başa baş kapıştı diye Fuji aşırı güçsüz amiral ilan edildi yahu :D 3 tane amiral arasında çok fark olmadığı açık seçik gösterilirken Sabo etkeni adamı eziklettirdi. Resmen eyyam yapılıyor sitede :D
Duygularıma tercüman olmuşsun. :good:

Akainu döver tamam ama yakıştıramadım. Resmen Ateş Meyvesi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor.. Hepinizi kınıyorum!

Üye silindi 1004

Akainu döver tamam ama yakıştıramadım. Resmen Ateş Meyvesi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor.. Hepinizi kınıyorum!
Ateş meyvesi serinin en güçsüz meyvelerinden biri. Gemi filosu ve kasaba yok edersin onunla anca. Ada yok edecek bir güce sahip değil, belki en fazla orman yakarsın Ace ve Sabo'nun meyvesiyle daha fazlası olmaz. Luffy'nin meyvesi bile ada yok edebilecek güçte, ateş meyvesi yiyenlere çok üzülüyorum o yüzden.

Adam Fujitora ile başa baş kapıştı diye
Ben görmedim bu bölümü ama olsun, bildiğin bir şey var hehalde:p dragon'da daha ne komutanlar vardır bence:artiz:

Birde akainu'daki bu hırs ve azim yarası olduğu için tahminim, korsanlar zamanında bunun ailesini, köyünü kasabasını yok ettiyse ve kendisi zor zahmet kurtulduysa, bunun verdiği coşku ve adalet hissi ile yardırıyor olabilir. İleride flashback patlatırlar;)

Ace karasakalla kapışırken koca ada kadar ateş topu yapmadı mı, ateş meyvesi pek ala bi ada yok edebilir bence

Ace karasakalla kapışırken koca ada kadar ateş topu yapmadı mı, ateş meyvesi pek ala bi ada yok edebilir bence
Zaten çoğunlukla bu işler için kullanıldı meyve, ada ve gemi yoketmek için yani ızgara yapmak için, kalbur üstü çoğu meyveye karşı bunun bir etkisi olmaz, her türlü korunurlar, bu yüzden belli bir seviyeyi aşamazdı ace . Sabo'nun zamanla bu meyveyi daha atraksiyonlu bir hale getireceği aşikar, hakisi ile beraber.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık