Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Magma alev meyvesinin antisi değil, hiyearşik olarak üstün gücü. Sabo mera mera'yı yedikten sonra, Akainu ile daha rahat kapışır. Akainu, Ace'i yakabildi, şayet Ace alev adam olmasaydı, magmanın ısısı karşısında eriyecekti normal insanların, lastiğin ve çeliğin eriyeceği gibi, Jinbe'yi de deldi Akainu, hatta Whitebeard'i de, Akainu'nun her deldiğine anti diyemeyiz sonuçta.

Öyle o lav saldırılarını hakiyle durdurmak kolay değil. Marco bile meyve yeteneği sayesinde durduruyor haki ile değil :/
Ona rağmen ,"Jİmbei luffyi götür buradan " diyor. Çünkü durduramayacağını biliyor.
Zaten ardından Wb saldırmaya geliyor ve yüzünün yarısını kaybediyor.
Akainu için Luffy ve Sabo rakip bile değildir.

Sabo meyvesine güvenemez direk iptal meyve.Geriye haki kaldı.Luffy nin en güçlü g2 saldırısı dof'a etki etmedi.Geriye g3 kaldı.Neyse hadi vurdu diyelim.En fazla akainu gene ah çeker.Belki fazlası ama lucci gibi ayağı kırıldı,ya a moria gibi olmaz.Ama sabo deli girişir.Akainu direk luffy ye oynayıp,onu indirip,sonra sabo ile uğraşırsa rahat vs atar.Çeşitli kombolar düşündüm akainu diyorum ya.

Roronoa Zoro

Akainu hiç zorlanmadan ikisini de öldürür. Adam direk öldürmeye saldırıyor, diğer karakterler gibi değil.

akainu 2 yıl önce beyaz sakal tümen kaptanlarının hepsine tek başına daldı ve üstünlük sağladı.şu durumdaki luffy ve sabo üzülerek söylüyorum akainu'yu alamazlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık