Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350

Roronoa Zoro

Sabo şu ana kadar gördüğümüz en iyi hakili ataklara sahip kişi, kimse Shanks, Rayleigh falan demesin. Onların hakili bir numarasını görmedik.
Fakat amiral dediğimiz adamlar hayvani bir fiziksel dayanıklılığa ve haki gücünün üstüne imba meyveler yemiş kişiler. Sabo'nun meyvesinin ne kadar değersiz olduğunu açıklamamıza gerek yok sanırım. 25 yaşında bir gencin de sadece hakisine güvenip Akainu'yu indirebileceğini sanmıyorum.
Bi' arkadaş koka demiş, tashigi de öldürür o zaman, madem o yetiyor.
Bu noktada Luffy'i adamdan saymamak gerek, gayet ciddiyim. Ne ile saldıracak Akainu'ya? Red Hawk mı atacak magma adama? G3+G2 girip mi indirecek? Mugiwara no Luffy'den Topal no Luffy'e dönüşür 2 dakikada. O hakiyle Monet'e düşen adamı Akainu yaş pastanın üstüne mum yapar.

Gragonri

Luffy'i dof'u indirdikten sonra Sabo'yu da meyvesinde az buçuk ustalaşmış saydım yinede elim kararsızdan fazlasına gitmedi zafer zor şu halde ama imkansızda denemez tabi garip :(

Akainu'nun tek hedefi düşmanını öldürmek hatta soyunu bile kurutmak. Bizim tavuk vicdanlılar, böylesine hiddet dolu bir adamın karşısında sinerler. Sonuçta Akainu kavgalarında pisokolojik baskı da uyguluyor tıpkı kral hakisi yapabilenlerin uyguladığı gibi. O yüzden Akainu diyorum ama sonuçta onu da indirecek biri çıkacaktır.

Üye silindi 1004

Şimdi bi güç sıralaması yapmamız gerekirse

1- Dof
2- Akainu
3- Kaido
4- Big Mom
5- Shanks
6- Kizaru
7- Issho
8- Zoro
9- BB
10- Sabo

Bu yüzden bence Akainu bu dövüşü zorlamadan alır arkadaşlar, gerçekçi olmamız lazım. Sabo'nın Akainu'ya karşı hiçbir şansı yok. Tıpkı salefi Ace gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık