Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Evet, o anlamdadır büyük ihtimal. BM'nin kendisi zaten plot armor tadında. :D
Yine de Oda'nın Akainu'yu ayrı bir yere koyduğunu düşünüyorum. Tüm Yonkolar ile teke tek savaşsa en az birini indirir bu sebeple.
Şöyle bir şey var ki dikkat ettiğim. 2 yıl öncesine kadar koca denizci birliği yeni dünyada hak sahibi bile olamıyordu. Yonkou denilen şahıslar veya topluluk diyeyim. Yeni Dünyayı dörde bölmüş yönetiyordu bölgeler olarak. Hükümet BAA'yı bile doğru düzgün koruyamıyorken WB çıkıp 1 cümle söyleyip 1 bayrak astıktan sonra 1 kişi de gelip bir şey yapamadı orada. Aynı şekilde BM de WB öldükten sonra bölgeyi almış ve aynı şekilde devam ettirmiş.

2 yıl sonrası Denizciler karargahı Yeni Dünya'ya taşımış ama bu kadar ilerlememize rağmen adam akıllı bir denizci üssü göremedik. Grandlıne'da pek çok aayı koruyabiliyorken ve pek çok yerde söz sahibiyken. Yeni Dünya da bırak Akainu'yu. 2 yıl öncesi Başta Sengoku ve yanında Garp. Onların altında olarak diyebileceğimiz. Akainu, Aokiji ve Kizaru ile bile hak sahibi olamamış bu adamlar Yeni Dünyada. Mf de bıçaklanmış, doğru düzgün haki kullanamayan, kalbi tekleyen bir adamın bile Akainu'ya neler yapabildiğini gördük. Bil ki BM şu haliyle bundan daha fazlasını yapar.
O sahne mangada yok, Akainu'nun gözleri hatırladığım kadarıyla karanlık çizilmişti artı ordaki adam Wb, WB'den korkması Bigmom'dan korkacağı anlamına gelmiyor. Dof bile arkasında Aokiji varken umursamıyor.
Dof umursamıyor diyorsun bir amirali ama sonra çekip gidiyor bir şey yapamadan. Neyse onu geçtim Kaido'nun adını duyunca tir tir titriyor bu adam. BM onunla yani Kaido ile aynı konumda şuan hatırlatayım. :(

@Alpamis Ruhunu çekemez mi diyorsun? Yoksa korkmaz mı diyorsun anlamadım? Sahneyi biliyorum zaten atmana gerek yok. :(

Şöyle bir şey var ki dikkat ettiğim. 2 yıl öncesine kadar koca denizci birliği yeni dünyada hak sahibi bile olamıyordu. Yonkou denilen şahıslar veya topluluk diyeyim. Yeni Dünyayı dörde bölmüş yönetiyordu bölgeler olarak. Hükümet BAA'yı bile doğru düzgün koruyamıyorken WB çıkıp 1 cümle söyleyip 1 bayrak astıktan sonra 1 kişi de gelip bir şey yapamadı orada. Aynı şekilde BM de WB öldükten sonra bölgeyi almış ve aynı şekilde devam ettirmiş.

2 yıl sonrası Denizciler karargahı Yeni Dünya'ya taşımış ama bu kadar ilerlememize rağmen adam akıllı bir denizci üssü göremedik. Grandlıne'da pek çok aayı koruyabiliyorken ve pek çok yerde söz sahibiyken. Yeni Dünya da bırak Akainu'yu. 2 yıl öncesi Başta Sengoku ve yanında Garp. Onların altında olarak diyebileceğimiz. Akainu, Aokiji ve Kizaru ile bile hak sahibi olamamış bu adamlar Yeni Dünyada. Mf de bıçaklanmış, doğru düzgün haki kullanamayan, kalbi tekleyen bir adamın bile Akainu'ya neler yapabildiğini gördük. Bil ki BM şu haliyle bundan daha fazlasını yapar.

Dof umursamıyor diyorsun bir amirali ama sonra çekip gidiyor bir şey yapamadan. Neyse onu geçtim Kaido'nun adını duyunca tir tir titriyor bu adam. BM onunla yani Kaido ile aynı konumda şuan hatırlatayım. :(

@Alpamis Ruhunu çekemez mi diyorsun? Yoksa korkmaz mı diyorsun anlamadım? Sahneyi biliyorum zaten atmana gerek yok. :(
Yahu ne çekiyor? Kuyudan su mu çekiyor? Akainu ile ölümüne dövüşmesi lazım.

Luffy akainuya g4 ile vursa etki yapar ama BM ye vurduğunda kadın elinin tersiyle sırıtarak durdurdu. Aralarında defans farkı var.

Saldırıda akainunun yok edici saldırıları var fakat BM bu açığı promotheus ile kapatıyor.

Yahu ne çekiyor? Kuyudan su mu çekiyor? Akainu ile ölümüne dövüşmesi lazım.
Adamın yeteneği bu neyi çekemiyor? Bu kadının karşısında tüm kararlılığın ile ne kadar savaşabilirsin? Ki bu Yonkou güçleri sınır tanımıyor diyebileceğimiz cinsten. Dev tekniği deniliyor, meyve desen ne derecede gördük? Daha kim bilir neler çıkacak. Haki hemen hemen her şeyde kendini geliştirmiş. 2 yıl öncesi Koca denizci topluğu 1 yonkou etmiyor. Yeni dünyada hak sahibi olamıyor. WB ile savaş için bölge avantajı yetmiyormuş gibi bir de Shichileri çağırıyor. Neyse sana göre yapamayacak olsun.

Adamın yeteneği bu neyi çekemiyor? Bu kadının karşısında tüm kararlılığın ile ne kadar savaşabilirsin? Ki bu Yonkou güçleri sınır tanımıyor diyebileceğimiz cinsten. Dev tekniği deniliyor, meyve desen ne derecede gördük? Daha kim bilir neler çıkacak. Haki hemen hemen her şeyde kendini geliştirmiş. 2 yıl öncesi Koca denizci topluğu 1 yonkou etmiyor. Yeni dünyada hak sahibi olamıyor. WB ile savaş için bölge avantajı yetmiyormuş gibi bir de Shichileri çağırıyor. Neyse sana göre yapamayacak olsun.
Denizci Topluluğu bir Yonkou etmiyor? :D Güldürdün vallaha. Denizci tarafının ana güçleri adam akıllı yara almadan savaş bitti. Ki savaşa WB'ye yardıma gelen kişiler olmasa Ace çok daha erken ölecekti. Luffy-Crocodile-Jinbei ve İvankov ile ID'ten gelen kaçaklar bile kurtaramadı bir şey yapamadı. Aokiji- Kizaru adam akıllı savaşmadılar. Akainu adam akıllı zarar almadı bile bu adam WB ile savaşıyordu. Sengoku Garp adam akıllı savaşa dahil olmadı. Shichiler'in çoğu adam akıllı savaşmadı. Hancock'ın tarafı belliydi. Koramiral'ler adam akıllı yara almadı. Denizcilerin bir çok askeri sonuna kadar savaşmadı. Pacifistalar'ın çoğu bozulmadı. Denizci Topluluğu 1 Yonkou etmiyormuş. Neye göre etmiyor yahu ?:D

Akainu'nun ruhu çekilerek basit şekilde yenilebileceğini düşünebiliyorsan zaten apayrı serileri okuyormuşuz demektir. Jinbei bile böyle bir duruma düşmedi. Akainu ki Filo Amiral'i olan adam Big Mom karşısında korkudan dolayı ruhunu kaptıracak. Benim hayal gücüm bunu kabul edemiyor.

Akainu yeri geldi mi Dünya Hükümeti'ne bile atarını koyuyor. Akainu korkudan BM'ye basit bir şekilde yenilecek. Bravo.

Dof, Aokiji'nin arkadaşını deşmiş, kalkıp gidiyor bir şey yapamayan biri varsa Aokiji olur o.

Dof tir tir titriyor fikri sana ait ama şöyle diyeyim, dediğim gibi orda öyle bir sahne yok varsa bile Bigmom kim, WB kim arada fark var.

Dof, Aokiji'nin arkadaşını deşmiş, kalkıp gidiyor bir şey yapamayan biri varsa Aokiji olur o.

Dof tir tir titriyor fikri sana ait ama şöyle diyeyim, dediğim gibi orda öyle bir sahne yok varsa bile Bigmom kim, WB kim arada fark var.
O sahne iki tarafa da çekilebilir
Örneğin:Sen "arkadaşı deşmiş bir şey yapamadı dersin" diğeri de "Dof oraya zaten herkesi katletmeye gelmedi mi madem kendi dengi adam Aokijiyi'de yenseydi- yenemeyeceğini bildiği için kaçtı" derler.

O sahne iki tarafa da çekilebilir sen arkadaşı deşmiş bir şey yapamadı dersin diğeri de Dof oraya zaten herkesi katletmeye gelmedi mi madem kendi dengi adam Aokijiyide yenseydi- yenemeyeceğini bildiği için kaçtı derler.
Arkadaşının deşilmesi ile zaten adamın işi varken Aokiji ile dövüşmemesi arasında ben ikincisini seçerim. Birinciyi seçene bir şey diyemem tabi.

Akainu kimseden korkacak adam değil, en fazla WB'yi bir anda arkasında görürse korkar ki WB'de öldüğüne göre geriye kimse kalmıyor.

Sakazuki'yi çok kötü döver. Ortada bir denge unsuru var.

Yonkou-Denizci kapışmasında ise denizciler ağır basar, alırlar. Sıkıntı 4 tane imparator olması, İchikou olsaydı denizciler asayişi çok rahat sağlardı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık