Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Haki kullanamayan yaşlı Wb'yle kapışmasında neredeyse pestile dönmüş adam için nasıl Kaido'yu yener diyorsunuz benim aklım almıyor arkadaş.

Akainu oğlunu öldürdü WB' nin. Ona sebeben bütün öfkesini hissettiği halde sonraki bölüm kalktı geldi tumenleri kovalıyordu. Bu Akainu çok kucumseniyor forumda.

Gençliğindeki WB ile MF'deki WB'yide bir tutmamak lazım bence.
Pek yaşlı haliyle mi Wb en güçlü yonkou yoksa Roger döneminden beri kabul gördüğünden mi öyle biliniyordu? Eğer ikincisiyse Akainu abartılıyor burada. Adam küçümsenmesin ama Kaidoyu alır da denilmesin yani.
Ekleme
Ayrıca Wb yaşlı ,hasta, haki kullanamaz halde iken Mf'de esti geçti. Bu adamın hasta olmadığı zamanlarda buna meydan okumuş, onuna aynı seviyeye gelebilmiş Yonkou hafife alınıyor. Çoğu kişinin söylediği gibi yonkou ile adamları arası seviye olarak fark var.

Son düzenleme:
Tüm yorum varsayım. Teach kaçtı planı var. İvankov'u Zoro yener. Aokiji birdahakine yenebilir.
Hepsi kendi varsayımın .

Akainu'dan balon demek trolluk bile değil.

Seni beni geç SBS yollayan adamlar bile güç örneğinde Akainu diyor , onu geçtim E.oda bile örneği Akainu ile veriyor.

Senin bu bakış açın sırf Zoro Wano'da amiral gücüne çıkacak düşüncesi ile şartlanma.

Akainu bu seride 850 bölümdür kimsenin yapamadığı şeyleri yaptı.

Ama bunlara rağmen balon diyorsan kusura bakma sebebi çok belli.

WB hasta ama BigMom ağzının salyaları aka aka o evliliği yapsa Lola WB'i bile yenebilirdim diyebiliyor. Sanki WB yatalak oturduğu yerden dövüşüyor da Akainu öyle yenildi.
Varsayım ? Mihawk Zoro'yu, Shanks Luffy'yi yener demek de varsayım :)

Benim bu zamana kadar Akainu'yla bir sorunum olmadı ki. Ne zaman ki kendinden 2-3 gömlek üstündeki adamları almaya başladı, enteresan övgülerin muhatabı olmaya başladı o zaman işler değişti.

Bunun Zoro'yla alakası yok. Wano'da değil sonraki arcta amiral olsun ne fark eder ? Serinin zirve noktası belli. Daha çok p-up var Zoro'ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık