Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Kaido, Bigmom, Shanksı çok zorlar ama alamaz hepsi öldürür akainuyu. Karasakal güncel haliyle alabilir çok güçlü meyveleri oldu bir eliyle akainunun meyvesini etkisizleştirir öbür eliyle depremi vurdumu ağzına gg ..

Denizciler+savaş lordları=yonkolar deniliyordu.Ki 3 amiral yok ki denizci tarafında şu anki Garp bile amiral eder muhtemelen,Sengoku'da amiral edebilir dersek aşağı yukarı 5 amiral var.Akainu'yu da amiral sayarsak 6 yapıyor hatta.Şu iki tane amiral adayı olan kor vardı birde.Yonkolar ile amiraller eşit seviyede ise denizcilerin iki tane imparatorun ittifak haberini aldıklarında hayvan gibi korkmamaları gerekiyor zaten :D

4 yonkou=4 amiral.Garp ve Sengoku gibi kişiler de olacak elbette ama onlar yaşlandı.Ezber mi olacak Denizci kuruluşu?

Ayrica Denge'nin amacı Amiral ve Yonkolari dengede tutmak değil,tayfa dengesini sağlamak.Yonkou kumandanlari güçlü ama Koramiraller o kadar güçlü değil.Savaş Lordlari bu dengeyi sağlıyor.

Neden korkuyorlar diyorsan korkanlar genel olarak düşük rütbeliler.

Zaten halihazırda Devrimcilerin Baskını,Shichibukai dağılması ve bilmediğimiz bir Alabasta meselesine son derece önem veriyorlar Denizciler.Bi anda en kalabalık ve güçlü 2 Imparatorun birbiriyle savaşacakken ittifak yapmasi herkesi endişelendiriyor.Dünya zaten karışık,bir de Yonkou ittifakı olaylari değiştiriyor.

Tek taraflı bakıyorsun olaya

Kaido, Bigmom, Shanksı çok zorlar ama alamaz hepsi öldürür akainuyu. Karasakal güncel haliyle alabilir çok güçlü meyveleri oldu bir eliyle akainunun meyvesini etkisizleştirir öbür eliyle depremi vurdumu ağzına gg ..

o kadar kolaysa Mamayi da yensin diğer Yonkolari da

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuzluYulafEzmesi

Yaşlı ve hasta Beyazbıyık güncel Kaido , Koca Ana ve Shanks'dan güçlüyse evet . Denkse yine evet . Güçsüzce hayır . Zira Beyazbıyık'ın Akainu'yu birkaç dakika saf dışı bırakması benim için bir anlam ifade etmiyor . Adamda kalıcı bir yara bile bırakamadı anasını satayım .

4 yonkou=4 amiral.Garp ve Sengoku gibi kişiler de olacak elbette ama onlar yaşlandı.Ezber mi olacak Denizci kuruluşu?

Ayrica Denge'nin amacı Amiral ve Yonkolari dengede tutmak değil,tayfa dengesini sağlamak.Yonkou kumandanlari güçlü ama Koramiraller o kadar güçlü değil.Savaş Lordlari bu dengeyi sağlıyor.

Neden korkuyorlar diyorsan korkanlar genel olarak düşük rütbeliler.

Zaten halihazırda Devrimcilerin Baskını,Shichibukai dağılması ve bilmediğimiz bir Alabasta meselesine son derece önem veriyorlar Denizciler.Bi anda en kalabalık ve güçlü 2 Imparatorun birbiriyle savaşacakken ittifak yapmasi herkesi endişelendiriyor.Dünya zaten karışık,bir de Yonkou ittifakı olaylari değiştiriyor.

Tek taraflı bakıyorsun olaya
Tek taraflı bakıyorsun olaya deyip bunları yazman da iyiymiş.Senin amiralin yaşlı, doğru dürüst haki kullanamayan,kalbi tekleyen,kendi adamı tarafından göğsüne kılıç yiyen çok zayıf haldeki bir yonkoyu bile yenemiyorsa bunların anlamı yok.Kizaru'nun Marco'ya adam akıllı bir şey bile yapamamışken kor amiralden yardım dilenecek hale gelmesinin de anlamı yok.Marco'ya karşı herhangi bir yonkonun yardım aldığını düşün bi.Sakın meyve yeteneği falan da deme ayrıca.Amirallerde de hayvan gibi meyveler var.Ne kadar garip ama Marco'yu adam akıllı durdurabilen bir Garp oldu sadece.Marco'nun Kizaru'yu durdurken dediği lafı tekrar yazayım "Krala o kadar çabuk ulaşamazsın"

Tek taraflı bakıyorsun olaya deyip bunları yazman da iyiymiş.Senin amiralin yaşlı, doğru dürüst haki kullanamayan,kalbi tekleyen,kendi adamı tarafından göğsüne kılıç yiyen çok zayıf haldeki bir yonkoyu bile yenemiyorsa bunların anlamı yok.Kizaru'nun Marco'ya adam akıllı bir şey bile yapamamışken kor amiralden yardım dilenecek hale gelmesinin de anlamı yok.Marco'ya karşı herhangi bir yonkonun yardım aldığını düşün bi.Sakın meyve yeteneği falan da deme ayrıca.Amirallerde de hayvan gibi meyveler var.Ne kadar garip ama Marco'yu adam akıllı durdurabilen bir Garp oldu sadece.Marco'nun Kizaru'yu durdurken dediği lafı tekrar yazayım "Krala o kadar çabuk ulaşamazsın"
Dünyanın En Güçlü Adamini daha ne kadar ezebilirsin aklım almıyor.

Kizaru Koramiralden yardim aliyor dediğin düello mu yapiyor bu adamlar? Savastalar savaş.Savasta herseyi kullanacaksin.Kizaru Marcoyu yener elbet merak etme.

Krala o kadar cabuk ulaşamazsin lafini ne sevdiniz be.

Yonkolar sağ kollarını yerden yere vurabilecek karakterler. Örnek vermeye gerek yok. Ama bir amiralin bir yonko sağ kolunu yerden yere vurabileceğini düşünebiliyor musunuz? Ben düşünemiyorum. Filo amirali olup olmaması birşey değiştirmiyor filo amirali olunca ekstra bir güç gelmiyor çünkü.

Öte yandan diğer şıkları işaretleyen arkadaşlarda haklılar bir yerde. Çok yüksek ihtimalle dünya hükümetinin en büyük silahları amiraller. Bunlardan en azından birinin bir yonko kadar güçlü olması fena olmaz. Vizyonu ve misyonuyla Akainu buna en yakın kişi.

Akainu bize dunyanin en guclu adaminin bile yuzunun yarisini alabildigini gosterdi. Siz neye dayanarak Kaido veya Big Mom’i indiremez diyorsunuz? Tek 1 açık vermelerine bakar. Big Mom aclik krizinde cok buyuk handikap yasiyor saldiriya acik hale geliyor , jinbei yerine Akainu vursaydi delip gecerdi. Kaidonun sarhoslugu disinda bilinen bir zayifligini gormedik(simdilik).Akainu ise her zaman dimdik , kararli , cevik ve zaaflariyla kendini savunmasiz birakmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık