Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Akainu'yu doğum günü pastasının üstündeki muma çevirirler. Teach gücüne alışmadığı için bir sefer karşılaşmak istemeyip kaçmıştı ama şu anda kapışsalar Teach duman eder. Big Mom en zayıf diyor sayfadaki arkadaşların bazıları. Big Mom çiğner atar bunu. Akainu'nun meyvesi sağlam olsa da hiçbiriyle kapışacak seviyede değil.

%28 Akainu vs Kaido %72
%28 Akainu vs Big Mom %72
%24 Akainu vs Shanks %76
%32 Akainu vs Blackbeard %68
%56 Akainu vs Monkey D. Luffy %44

Luffy, Wano savaşında limitlerini aşacaktır seviyesini Wano sonrası tekrar değerlendirir ve güncelleme atarım. Hiçbirine rakip olamaz kısacası. İleride göreceğiz illa ki Yonkou vs Amiral kapışması.

Grupta ağır Amiral düşmanlığı var bunla başlayayım.

Ayrica emin değilim kimin kazanacağına.Akainuyu yenecek tek kesin Yonkou Kaido diyorum çünkü adam ölümsüz.

Yenebilecek olsa karargahta oturmaz gider yener
ne? bu nasil bir yorum?

Akainu'yu doğum günü pastasının üstündeki muma çevirirler. Teach gücüne alışmadığı için bir sefer karşılaşmak istemeyip kaçmıştı ama şu anda kapışsalar Teach duman eder. Big Mom en zayıf diyor sayfadaki arkadaşların bazıları. Big Mom çiğner atar bunu. Akainu'nun meyvesi sağlam olsa da hiçbiriyle kapışacak seviyede değil.

%28 Akainu vs Kaido %72
%28 Akainu vs Big Mom %72
%24 Akainu vs Shanks %76
%32 Akainu vs Blackbeard %68
%56 Akainu vs Monkey D. Luffy %44

Luffy, Wano savaşında limitlerini aşacaktır seviyesini Wano sonrası tekrar değerlendirir ve güncelleme atarım. Hiçbirine rakip olamaz kısacası. İleride göreceğiz illa ki Yonkou vs Amiral kapışması.

Mamayı övmenden mutluyum ama hiçbiri pestile falan çeviremez.Kimse pasta mumu da yapamaz öyle bir sey yok.Abartmayın.Adam Filo Amirali.

Ben önceden WB'yi güçlü görürdüm. Rocks olayı aydınlanıncaya kadar Roger önde gözümde. Roger tahtı aldı. O savaştaki eşleşmeleri görmek lazım.
Nedense benim gözümde Garp öne çıktı :D Garpa laf edenler sustu ondan sonra

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık