Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Normalde Yonkou>Amiral diye düşünüyorum ama öyle kolay da yenmezler.

Fakat uzun zamandır şunu düşünüyorum. Oda Amiralleri daha da güçlü hale getirir mi? Güç dengeleri ile oynuyor çünkü.

3 amiral Yonkoulara pert olacaksa denge nasıl sağlanıyor? Ya Oda güçsüzler ama sorgulama sağlanıyor diye düşünüyor ya da bu güçler denk fakat kendisi daha denk olarak çizmeyi beceremedi.
Denizciler+savaş lordları=yonkolar deniliyordu.Ki 3 amiral yok ki denizci tarafında şu anki Garp bile amiral eder muhtemelen,Sengoku'da amiral edebilir dersek aşağı yukarı 5 amiral var.Akainu'yu da amiral sayarsak 6 yapıyor hatta.Şu iki tane amiral adayı olan kor vardı birde.Yonkolar ile amiraller eşit seviyede ise denizcilerin iki tane imparatorun ittifak haberini aldıklarında hayvan gibi korkmamaları gerekiyor zaten :D

Üye silindi 1004

Big Mom hariç hepsine karşı şansı var bence. Bence Big Mom yenilmez ya da ben yanındaki kendi bilinci olan ve haki geçirmeyen zamazingoları gözümde çok büyütüyorum.

Teach ve BM dedim.Teach'in nasıl bir güce ulaştığını merak ediyorum.NW'den öncesini hesap ederek Teach'i alır dedim.BM'de Wanodaki olaylarla gözümden çok düştü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık