Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Shanks WB ile konuşurken WB haki ruhundan bahsetmişti acaba haki bir ruh olup kullanıcısına dövüş esnasında başka cisimler kullanmasını sağlayabilirmi
örnek:Zoro yontoryu kullanıcısı olur ve haki ruhuyla başka bir kılıcı kontrol eder belkide gelişmiş bir haki ruhuna başka bir şeytan meyvesi bile yedirilebilir bu teori elbette geliştirilebilir ama ben bu kadar anlatabildim
credit: Kaizokou Gari
Bilinen üç tip haki var; korsanlar kralı, zırhlanma, gözlem. Teknik olarak bu üçünden hiçbiri senin ruhun aracılığıyla bir item çekmene aracı olmaz.

Belki de olacaktır ilerde, bilemiyorum, ancak şuanki bilgiler ışığında mümkün değil gibi gözüküyor.

Shanks WB ile konuşurken WB haki ruhundan bahsetmişti acaba haki bir ruh olup kullanıcısına dövüş esnasında başka cisimler kullanmasını sağlayabilirmi
örnek:Zoro yontoryu kullanıcısı olur ve haki ruhuyla başka bir kılıcı kontrol eder belkide gelişmiş bir haki ruhuna başka bir şeytan meyvesi bile yedirilebilir bu teori elbette geliştirilebilir ama ben bu kadar anlatabildim
credit: Kaizokou Gari
Öyle bir şey yok mangada galiba. Haki diyenler WB'nin tayfası WB değil.

Merhaba arkadaşlar mesajıma hoş geldiniz. Saçma ama olsa mutlu olacağım doğaçlama teorimi sizler için yazacağım.

• Bm Luffy’i tam öldürecekken araya Dragon girer oğlunu tanımadın mı hanımım der ? Bunu duyan Bm göz yaşlarına boğulur oğlumm diye hüngür hüngür ağlarken bütün güçleri ruh meyvesinin gücüyle Luffy’e aktarılır. Dragon içinden işlem tamam diye sevinmektedir. Çünkü sırada Luffy’i kurbanlık koyun olarak Marineford’a saldırtmak vardır. Asıl amacı yıllardır peşinde koştuğu çocukluk aşkı Tsuru’dur. Yıllar ondan çok şey alıp götürse de çocukluk aşkıdır vurulmuştur bir kere. Savaş sırasında öyle bir an gelir ki tam Luffy 3 amirali karşısına almış ben diyim 10 metre siz diyin 100 metre üçünü de uçurmuşken Tsuru arkadan hançeri Luffy’e saplar...
  • Tabi bunu gören Dragon ohh ohh iyi oldu öz hakiki korsan kral benim diye sevinir kollarına Tsuru’yu alır tam Marineford’un tepesine çıkıp herkesi selamlayacakken
  • Hocam yat uyu artık neyini okuyon yav:respect:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar mesajıma hoş geldiniz. Saçma ama olsa mutlu olacağım doğaçlama teorimi sizler için yazacağım.

• Bm Luffy’i tam öldürecekken araya Dragon girer oğlunu tanımadın mı hanımım der ? Bunu duyan Bm göz yaşlarına boğulur oğlumm diye hüngür hüngür ağlarken bütün güçleri ruh meyvesinin gücüyle Luffy’e aktarılır. Dragon içinden işlem tamam diye sevinmektedir. Çünkü sırada Luffy’i kurbanlık koyun olarak Marineford’a saldırtmak vardır. Asıl amacı yıllardır peşinde koştuğu Tsuru’dur. Yıllar ondan çok şey alıp götürse de çocukluk aşkıdır vurulmuştur bir kere. Savaş sırasında öyle bir an gelir ki tam Luffy 3 amirali karşısına almış ben diyim 10 metre siz diyin 100 metre üçünü de uçurmuş Tsuru arkadan hançeri Luffy’e saplar...
Dragon Luffy'i ölsün diye marineforda yolluyor o kısmını anladık tamam da Tsuru peşinde koştuktan sonra hançer olayı pek bağlantılı olmamış. :D

• Bm Luffy’i tam öldürecekken araya Dragon girer oğlunu tanımadın mı hanımım der ? Bunu duyan Bm göz yaşlarına boğulur oğlumm diye hüngür hüngür ağlarken bütün güçleri ruh meyvesinin gücüyle Luffy’e aktarılır. Dragon içinden işlem tamam diye sevinmektedir. Çünkü sırada Luffy’i kurbanlık koyun olarak Marineford’a saldırtmak vardır. Asıl amacı yıllardır peşinde koştuğu çocukluk aşkı Tsuru’dur. Yıllar ondan çok şey alıp götürse de çocukluk aşkıdır vurulmuştur bir kere. Savaş sırasında öyle bir an gelir ki tam Luffy 3 amirali karşısına almış ben diyim 10 metre siz diyin 100 metre üçünü de uçurmuşken Tsuru arkadan hançeri Luffy’e saplar...
  • Tabi bunu gören Dragon ohh ohh iyi oldu öz hakiki korsan kral benim diye sevinir kollarına Tsuru’yu alır tam Marineford’un tepesine çıkıp herkesi selamlayacakken
:(

Luffy'nin genlerinden gelen sempatik aptallık Dragon'da da varmış. Tsuru'yu Sanji edasıyla kollarına almak istediğinde Tsuru Nami edasıyla Dragon'u çamaşır ipine serer. Dragon'da özürlü bir surat ifadesi oluşur. İpe astıktan sonra sandalyesine oturup bacak bacak üzerine atıp işine bakmaya devam eder Tsuru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık