Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Yalnız teoriler ciddi hoşuma gitti. :hhh: Bazıları gerçekleşse güzel olur. Zaten Oda Saçma şeyleri seviyor :D

Bilinen üç tip haki var; korsanlar kralı, zırhlanma, gözlem. Teknik olarak bu üçünden hiçbiri senin ruhun aracılığıyla bir item çekmene aracı olmaz.

Belki de olacaktır ilerde, bilemiyorum, ancak şuanki bilgiler ışığında mümkün değil gibi gözüküyor.
zaten ileri için konuşuyorum ama başka bir haki türü çıkacağını düşünmüyorum ben kralların hakisi veya zırh hakisinin geliştirilince bu hale geleceğini düşünüyorum (bu durumda Zoro da kral hakisi olur diyorum)

zaten ileri için konuşuyorum ama başka bir haki türü çıkacağını düşünmüyorum ben kralların hakisi veya zırh hakisinin geliştirilince bu hale geleceğini düşünüyorum (bu durumda Zoro da kral hakisi olur diyorum)
Kral hakisi'nin amacının, karizmasının çok dışına çıkmış oluruz eğer kral hakisine bağlanırsa bu söylediğin olay.

Kral hakisi'nin amacının, karizmasının çok dışına çıkmış oluruz eğer kral hakisine bağlanırsa bu söylediğin olay.
kral hakisinin pek bir gücünü gördüğümüz söylenemez (büyük adamlar üzerinde) herkes korkuyor ondan ama sebebini anlamadık ve bence karizması artar

kral hakisinin pek bir gücünü gördüğümüz söylenemez (büyük adamlar üzerinde) herkes korkuyor ondan ama sebebini anlamadık ve bence karizması artar

Kral hakisinin pek bir gücünü, gördük. 50 bin adet balıkadamı bir saniyede öldürdü bu güç.

Kral hakisinin gücünü büyük adamlar üzerinde göremezsin, çünkü büyük adamlar diye bahsettiğin kişilerin hepsi aynı zamanda büyük "iradelere" sahip. (Shanks'ın WB'nin gemisine girişi, sadece ruhu zayıflar bayılıyor. Büyük adamlara hiçbir şey olmuyor.)

Sebebinii, hmm. Anladık aslında. Şöyle özetleyebiliriz, kral hakisi'nin rakibine işleme seviyesi iradenin ruhani anlamda rakibini domine etme seviyesi ile doğru orantılı diyebiliriz. (anlaması biraz zor bir cümle kurmuş olabilirim). Aynı BM'in çarkındaki korkma seviyesine göre ruh çekme muhabbeti gibi. Bu yüzden Luffy Doflamingo'yu direk kral hakisi atarak alt edemiyor örneğin, hakiler çarpışıyor gökyüzü sarsılıyor iradenin gücüyle, falan filaan.

901. Sayı: Tanrısal Güç

-Kapakta Shanks ile Dadan konuşuyor Garp ise bacak bacak üstüne atmış arkada cipsini yiyerek onları izliyor

-Big mom gelişmiş gözlem hakisiyle adaya birinin geldiğini öğreniyor ve terler içinde kalıyor

-Gizli bir tayfa üyesi ortaya çıkıyor ve Linlin onu yeni tatlı komutanı ilan ediyor bu sevinçle savaş alanına gidiyor

-Yeni komutanın meyvesinin Megaton Megaton no mi olduğu söyleniyor

-Yeni komutan eskiden Kaidonun dambıllığını yapmış

-Yeni komutan “Dararidararidarari” diye gülüyor ve cümlelerinin çoğunda “Susak” kelimesini kullanıyormuş

-Komutan savaş alanındaki herkesin pert olduğunu görünce delirip Judge’i şamarlıyormuş
Luffyler’in durumu:

-Son anda Zoro’nun orada belirip Luffyler dahil herkesi kurtardığı görülüyor.

-Zoro önceki halinden daha farklı görünüyormuş sanki bir şeytan gibi

-Zoro öfkeyle Koca Anaya doğru uçmaya başlamış ve aralarında küçük bir savaş olmuş

-Kazanan tabikide Zoroymuş. Zoro poneglyf’in yanına gidip poneglyften kendine zırh yapmış

-Zorotüm yonkouları yenip hükümeti yıkmış ve rafteli bulup korsanlar kralı olmuş

-Son sayfada büyük bir düğün var düğünde Shanks ile Dadan ve Zoroyla Kokoro dans ediyordu. Luffy korsanlar kralının Zoro olduğunu görünce adasına geri dönüp peynirci açmış
-SON-

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık