Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

- Dragon, Roger korsanları dağılıncaya kadar onların gemisindedir ve tayfa üyesidir. Tayfa dağılınca da gerçek tarihi öğrenip devrim ordusunun temellerini atmaya başlamıştır.

- BM'nin en güçlü tekniği görünür ismi Ruh töreni'dir.

- Crocodile'ın gerçek ismi açıklanır. Kendisi Portgas D. Rouge'in abisidir.

- Joy Boy'un gerçek ismi ortaya çıkar. Roger, Joy Boy'un soyundan gelmektedir ve Joy Boy bir D. dir.

- Raftel de bulunan kitabede Monkey D. Luffy'nin ismi geçmektedir...

Crocodile'ın gerçek ismi açıklanır. Kendisi Portgas D. Rouge'in abisidir.
Rouge'nun abisi olabilmesi icin en azindan 55 yasinda falan olmasi lazim sanirim. Croco yoktur yahu o kadar. Ama shanks rouge'nun kardesi diye soylentiler vardi bi ara. Bak o olabilir.

Croco gunumuz kizlarinin da yakalandigi aşırı feminizm denilen hastaliga yakalanmistir. Bunu goren ivankov madem öyle iste boyle der ve onu nefret ettigi ve ezdigi "erkek" cinsiyetine donusturur :fool:
Hem croco'nun kalesini hatirlarsan LİMON timsahi vardi.
Limon= Ekşi
Ye ekşiyi, dogur ayşeyi :(
Biliyorum okurken hayattan sogudunuz ama olsun hayat bazen boyle acidir...

Rouge'nun abisi olabilmesi icin en azindan 55 yasinda falan olmasi lazim sanirim. Croco yoktur yahu o kadar. Ama shanks rouge'nun kardesi diye soylentiler vardi bi ara. Bak o olabilir.

Croco gunumuz kizlarinin da yakalandigi aşırı feminizm denilen hastaliga yakalanmistir. Bunu goren ivankov madem öyle iste boyle der ve onu nefret ettigi ve ezdigi "erkek" cinsiyetine donusturur :fool:
Hem croco'nun kalesini hatirlarsan LİMON timsahi vardi.
Limon= Ekşi
Ye ekşiyi, dogur ayşeyi :(
Biliyorum okurken hayattan sogudunuz ama olsun hayat bazen boyle acidir...
Rouge genç olabilir. Mesela Rebecca 16 yaşında ama hiç öyle gözükmüyor.

Crocodile 46 yaşında şuan. 22 yıl önce idam edildi Roger yanlış hatırlamıyorsam. Yani o zaman Crocodile 24 yaşında oluyor. Yaş bakımından olamayacak şey değil yani.

Ek olarak da şu pis esprileri yapmaktan hala vazgeçmedin mi? Huylu huyundan vazgeçmezmiş :D

Crocodile eskiden bir kadındı. Ivankov ve Dragon ile samimiydi. Sonra Dragonla ilişki yaşadılar ve Luffy doğdu. Luffy doğduktan sonra ise Ivankov tarafından erkeğe dönüştürüldü.

Yani Luffy'nin annesi Crocodile.

Rouge genç olabilir. Mesela Rebecca 16 yaşında ama hiç öyle gözükmüyor.

Crocodile 46 yaşında şuan. 22 yıl önce idam edildi Roger yanlış hatırlamıyorsam. Yani o zaman Crocodile 24 yaşında oluyor. Yaş bakımından olamayacak şey değil yani.

Ek olarak da şu pis esprileri yapmaktan hala vazgeçmedin mi? Huylu huyundan vazgeçmezmiş :D
Ace yasasaydi 22 yasinda olacakti dimi? Bu kadin bide Ace'i 2 yil karninda gezdirdi. Eger buna ragmen Rouge Croco'dan kucukse Roger epey çıtır seviyormuş :sapkali:

Ace yasasaydi 22 yasinda olacakti dimi? Bu kadin bide Ace'i 2 yil karninda gezdirdi. Eger buna ragmen Rouge Croco'dan kucukse Roger epey çıtır seviyormuş :sapkali:
Seride yasin bir önemi yok ki. Roger sanki dede halinde 22 yil önce.

Hancock ve Luffye bir şey diyen yok. Rouge 22 yaşında falan olabilir yani gayet de onu demek istiyorum.

Seride yasin bir önemi yok ki. Roger sanki dede halinde 22 yil önce.

Hancock ve Luffye bir şey diyen yok. Rouge 22 yaşında falan olabilir yani gayet de onu demek istiyorum.
Tmm olabilir diyorum bende. Ama 22 degil o 22+2 + ace'in tohumlari atilmadan onceki mazisi. Yani Ace tek gecelik bir iliskinin sonucu dogsa bile birlikte olali 24 sene oluyor. Ama 18 yas ve ustu makbul olabilir dedigin gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık