Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Önce BM sonra Kaido'yu yenen Luffy bütün kitabeleri ele geçirerek KK olur. Raftel'e gittikleri sırada bütün gerçekleri öğrenen Hasır şapka tayfası Wg'ye savaş ilan eder. Antik silahları elinde bulunduran Wg bütün savaş hazırlıklarını tamamlamıştır. Bu antik silahları ateşleme yetkisi sadece goroseinin gizli lideri kılıçlı kel amca da vardır. Bu durumu öğrenen Mugiwara tayfası denizcileri halletme işini müttefiklere bırakırlar. Gorosei'ye doğru hızla yol alırlarken Luffy'nin KK olmasını hazmedemeyip WG tarafına geçen Teach ve tayfası yollarını keser. Teach gerçek KK kimmiş göreceğiz Mugiwara derken Luffy'nin arkasından daha sonlanmamış bir müsabakamız var Teach, hayır Kurohige diye bir ses duyulur. Gelen Kızıl Saç korsanları ve Kaptanları Shanksdır. KK olup gücünü ispatlayan Luffy Shanks'a şapkasını verip Kel amcanın peşine düşer. Bu sırada öfkeden kuduran Teach seni geberteceğim Shanks diye bağırır.

Devamı kalsın.:D

Önce BM sonra Kaido'yu yenen Luffy bütün kitabeleri ele geçirerek KK olur. Raftel'e gittikleri sırada bütün gerçekleri öğrenen Hasır şapka tayfası Wg'ye savaş ilan eder. Antik silahları elinde bulunduran Wg bütün savaş hazırlıklarını tamamlamıştır. Bu antik silahları ateşleme yetkisi sadece goroseinin gizli lideri kılıçlı kel amca da vardır. Bu durumu öğrenen Mugiwara tayfası denizcileri halletme işini müttefiklere bırakırlar. Gorosei'ye doğru hızla yol alırlarken Luffy'nin KK olmasını hazmedemeyip WG tarafına geçen Teach ve tayfası yollarını keser. Teach gerçek KK kimmiş göreceğiz Mugiwara derken Luffy'nin arkasından daha sonlanmamış bir müsabakamız var Teach, hayır Kurohige diye bir ses duyulur. Gelen Kızıl Saç korsanları ve Kaptanları Shanksdır. KK olup gücünü ispatlayan Luffy Shanks'a şapkasını verip Kel amcanın peşine düşer. Bu sırada öfkeden kuduran Teach seni geberteceğim Shanks diye bağırır.

Devamı kalsın.:D
Shanks ölür:gamyon::oleyo2:

Ben de telden yazdım tamamını. Hakikaten çok sıkıntı tel.

Hep kılıçlı kel amcanın oyunları bunlar.:ehe:
Ben de yarınki bölümü uydurayım seninkinin sonu belli az çok :D
Bölüm 870
Koca Ana : Mugiwara!!! Çık dışarı korkak.
Luffy : Sen kime korkak diyorsun! King Kong Gun!
Luffy 10 dakikalık dövüşün ardından sonra yerdedir.
Koca Ana : Bu kadar mıydı gücün? Garp'ın torunundan daha fazlasını beklerdim. Arkadaşlarını gözlerinin önünde öldüreceğim.
Fakat biri Koca Ana'ya bağırır.
X : Ağır ol Linlin!
Koca Ana donup kalır. Kim bu gizemli adam?
Son.

Ben de yarınki bölümü uydurayım seninkinin sonu belli az çok :D
Bölüm 870
Koca Ana : Mugiwara!!! Çık dışarı korkak.
Luffy : Sen kime korkak diyorsun! King Kong Gun!
Luffy 10 dakikalık dövüşün ardından sonra yerdedir.
Koca Ana : Bu kadar mıydı gücün? Garp'ın torunundan daha fazlasını beklerdim. Arkadaşlarını gözlerinin önünde öldüreceğim.
Fakat biri Koca Ana'ya bağırır.
X : Ağır ol Linlin!
Koca Ana donup kalır. Kim bu gizemli adam?
Son.
Roger:oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık