Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık dörtlü paket mi veriyorsun :D

Potansiyelli olmakla o potansiyeli kullanabilmek farklı.Ace o yaşlarında Ray'den eğitim mi almış eğer alma imkanı olsaydı yaş ile kıyasladığımızda çok daha önde olurdu.
İmkan mı, WB'nin yanında herif, Marco gibi tipler var. Daha ne imkanı? Ace'in önde olabileceği tek konu alım gücü, göğsüne göğsüne. Daha önde olurmuş hahahahaha.

İmkan mı, WB'nin yanında herif, Marco gibi tipler var. Daha ne imkanı? Ace'in önde olabileceği tek konu alım gücü, göğsüne göğsüne. Daha önde olurmuş hahahahaha.
Beyazsakalın oturup Rayleigh gibi özel ders vereceğini mi düşünüyorsun ? Bunu yapmayacak bir adam git yaşayarak kendin öğren der aşağılar muhtemelen.Öyle birşey zor.İkincisi Ace de bunu kabul etmeyecek kadar egolu birisi.İkisi de öyleler.

Ace Luffy gibi aciz olduğunu düşünen bir adam değil ki sanırım bunu hakaret kabul ederdi.Yani kişilik olayları vs böyle şeyler imkansız.Mangakanın oturup hasır şapka tayfası gibi ona özel senaryo hazırlaması lazım.Durup dururken özel eğitim niye alsın.Beyazsakalı kk yapmaktan vazgeçip kk olmaya mı karar vermiş de eğitim alıyor.

Ace o tayfaya girdiği zaman gelişimi durdu.Luffy gibi yonkolardan kurtulamadığı için gelişim süreci kesildi.Luffy gibi hem kendini hem tayfasını beyazsakaldan kurtaracak şansa sahip olsa kk olma amacını muhtemelen devam ettirir daha farklı olurdu.Shanks gibi basamakları niye tek başına tırmanmasın ? :)

Katakuri gibi adamların 20-30 sene NW'de aktifken ödülleri anca 1.05 iken Ace'in iki senede 1 milyar olacağına inananlar. Allah'ım sen bizi Ace fanlarının radikalliğinden koru.
Katakuri kim Ace'nin yanında ?

O büyük savaştan Roger'in çocuğu sağ çıkacak ve bir milyar beli almayacak öyle mi, Ace haterlerinden kurtuluş yok, Ace'nin kişisel gücünü hesap etmesen bile bir milyarı bulurdu ödülü :artiz:

Katakuri kim Ace'nin yanında ?

O büyük savaştan Roger'in çocuğu sağ çıkacak ve bir milyar beli almayacak öyle mi, Ace haterlerinden kurtuluş yok, Ace'nin kişisel gücünü hesap etmesen bile bir milyarı bulurdu ödülü :artiz:
Katılıyorum. Resmi olarak açıklanmış kk'nın oğlu o savaştan canlı çıksaydı 2 ye katlanırdı ödülü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık