Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ödül, Sabo'nun meyve yedikten önceki mi sonraki mi ödülü olduğu belli değil. Bana göre durum şöyle: Oda mangada işleyeceği bir bilginin başka bir yerde önceden verilmesinden pek hoşlanmıyor. Ama bir yandan da 3. cilt için ilgi de çekmek lazım. İki durumu düşününce bu ödülün güncel ödül, en azından Oda mangada resmen işleyene kadar, olmadığını düşünüyorum. Yani dergiye ilgi çekmek için tamamen uyanık hareket etmiş olabilirler.

Bu ödül, Sabo'nun meyve yedikten önceki mi sonraki mi ödülü olduğu belli değil. Bana göre durum şöyle: Oda mangada işleyeceği bir bilginin başka bir yerde önceden verilmesinden pek hoşlanmıyor. Ama bir yandan da 3. cilt için ilgi de çekmek lazım. İki durumu düşününce bu ödülün güncel ödül, en azından Oda mangada resmen işleyene kadar, olmadığını düşünüyorum. Yani dergiye ilgi çekmek için tamamen uyanık hareket etmiş olabilirler.
Bende öyle düşünüyorum. Dresserosa'dan önceki ödülüdür bu. Yeni Dünya'da Mera Mera'ya sahip ve üstelik devrimci olan birine bu ödülü vermesi biraz garip, arkasında illaki bir şey var.

Beyazsakalın oturup Rayleigh gibi özel ders vereceğini mi düşünüyorsun ? Bunu yapmayacak bir adam git yaşayarak kendin öğren der aşağılar muhtemelen.Öyle birşey zor.İkincisi Ace de bunu kabul etmeyecek kadar egolu birisi.İkisi de öyleler.

Ace Luffy gibi aciz olduğunu düşünen bir adam değil ki sanırım bunu hakaret kabul ederdi.Yani kişilik olayları vs böyle şeyler imkansız.Mangakanın oturup hasır şapka tayfası gibi ona özel senaryo hazırlaması lazım.Durup dururken özel eğitim niye alsın.Beyazsakalı kk yapmaktan vazgeçip kk olmaya mı karar vermiş de eğitim alıyor.

Ace o tayfaya girdiği zaman gelişimi durdu.Luffy gibi yonkolardan kurtulamadığı için gelişim süreci kesildi.Luffy gibi hem kendini hem tayfasını beyazsakaldan kurtaracak şansa sahip olsa kk olma amacını muhtemelen devam ettirir daha farklı olurdu.Shanks gibi basamakları niye tek başına tırmanmasın ? :)
Potansiyel dediğin hem fiziksel hem mentaldir. Ace'in fiziksel bir üstünlüğü var mı Big Mom veyahut Kaido gibi? Yok, mental üstünlüğü var mı? Yok. Yemişim o zaman ben o potansiyeli. Nedir potansiyel yani? Eğer bütün imkanlara rağmen güçlenemiyorsan potansiyelli falan değilsindir. Gelişmek için illaki özel eğitime gerek yok, Luffy 6 ayda kimden eğitim aldı da hayvan gibi güçlendi? Kimden eğitim aldı da 400 milyon oldu ödülü? Luffy, bu yolda arkadaşlarını kaybetmemek için 2 senelik ara verdi, KK olmak için değil. Daha potansiyelli iddianızın bir tane dayanağı yok.

Sağ kol ise hak ediyor.
Bence sağ kol, sol bacak olmasından ziyade o gücü, o havayı, o sağlam duruşu veriyor mu o önemli. Geçen de dediğim gibi Dragon'u yonkou gücünde görsem de Sabo'da bir Shiryuu, Beckmann, Katakuri havası, izlenimi ve ağırlığı yok.

He yine de güç olarak bir 700 etmeliydi. Özellikle de mera merayı yedikten sonra.

Bence sağ kol, sol bacak olmasından ziyade o gücü, o havayı, o sağlam duruşu veriyor mu o önemli. Geçen de dediğim gibi Dragon'u yonkou gücünde görsem de Sabo'da bir Shiryuu, Beckmann, Katakuri havası, izlenimi ve ağırlığı yok.

He yine de güç olarak bir 700 etmeliydi. Özellikle de mera merayı yedikten sonra.
Amiral karşısında duruşuyla gördüm ben onu. Amiral yenemez ama yine de ikinci komutanların hepsinden güçlüdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık