Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok be, Sabo belki çakma ve gereksiz bir karakter olabilir lakin Aceten üstün her türlü. Yukarıda değindiğim gibi meyveden sonraki karşilaşmamizda ödülü daha yüksek açıklanabilir. Bir de devrimciler gizli bir oluşum, nerde ne yaptıkları belli değil, Ace ise sürekli ön plandaydı, Sabonun ödülünün düşuk olmasının nedenleri var bence. :)
Gizli bir oluşum olayına pek katılmıyorum. Çünkü hükümet bu adamların ne yaptığını ve amacının ne olduğunu çok iyi biliyor. Devrimcilerin bir ülkeyi ele geçirdiklerinde hükümetin bundan haberinin olmaması mümkün mü ?

Ace, hakiyi Sabo gibi aktif bir şekilde kullanmasaydı bile iki yıl sonraki ödülü 650-700 arası olurdu. Bir de Sabo gibi haki kullansa +800 ederdi her türlü. Bu noktada Sabo'nun ödülünün bir 3. komutan bile etmemesi.. Belki bazı faktörler etkilidir, evet. Ödülü artacak ona da evet. Ancak üstüne koysak bile Sabo 3. komutan ancak eder Şu an. O da en fazla.

@Densetsu no Samurai

Ace'in aktif kral haki kullanıcısı olduğunu biliyorsa hükümet ödül miktarları normal. Kral Haki Luffy'e de savaşta +100milyon getirmişti.
Biliyor mu bilmiyor mu ? Luffy direkt olarak denizcilerin gözü önünde kullanmıştı. Ace'i ise çocukluğundan beri görmedik. Biliyor da olabilir tabi.

Çakma Sabo borusunda kral haki de çıkar ama. Her şeyi çakma olmak zorunda çünkü. Imütasyon Sabo :artiz:

Dünya hükümeti için en tehlikeli oluşumun 2. Adamı 600M bellymiş bende yüksek birşeyler bekliyordum. Katakuriye ve Jacke büyük saygı duyuyorum şimdi nasıl bir hayvani güçleri varsa artık. Sabonun aşırı güçlü olduğunu düşünmüyordum ama bulunduğu mevki bakımından ödülü yüksek olur diyordum.

Gözden kaçırdığımız bir nokta olduğunu farkettim.

Bartosu dahil herkes 50 milyon ödül yükseltti dresrrosada.Yani Sabo da 50 milyon arttı.Bundan öncesinde ödülü ya Ace ile aynı yada 552 milyondu. :)

O sebeple bizim ilk gördüğümüz sıralarda Ace'ten güç olarak bir farkı olduğunu düşünmüyorum.Meyveyi alınca biraz arttırdı gücünü ama meyveyi kullanmayı bilmediği için ödülüyle doğru orantılı olacak şekilde arttı.Yani şu ustalaşma kısmından önce sadece 50 milyonluk bir güç artışı sağladı.Kullanmayı öğrenirse belki 800 falan olabilir ileride.Ace ateşten mermi bile atıyordu.Gördüğümüz Sabo'nun bildikleri yok denecek kadar azdı.

Tabii tüm bunlar kendini geliştirse de en fazla bir Smoothie edeceği gerçeğini değiştirmiyor. :D

Anlayacağınız cidden düşündüğümüz gibi Meyveli Ace = Meyvesiz Sabo imiş aslında.

Katakuri gibi adamların 20-30 sene NW'de aktifken ödülleri anca 1.05 iken Ace'in iki senede 1 milyar olacağına inananlar. Allah'ım sen bizi Ace fanlarının radikalliğinden koru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık