Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Zoro dövüşünde bu adam rezil edilmiştir. Kılıçların kınları birbirine değdi diye ölümüne dövüşülmesi gerektiğine inanan birisinden, aldığı ilk darbede dövüşten çekilen birisine dönüştürülmüş :(
Nasıl rezil olmuş yav? Nerede çekilmiş dövüşten? Adam Brook'un gölgesi ile Zoro ile eşit dövüşüyordu.

Ayıp olmasın diye yonko seviyesi diyorum. Bence aşırı abartılan bir karakter.
Yine iyi vermişsin oyu. Ben amiral altı falan dersin diye düşünüyordum :D

Zoro'nun atası çıkacağı için gelmiş geçmiş en güçlü karakter çıkar. ;)

Şaka şaka Zoro'nun atası çıkacağı için Zoro'nun seri sonu geleceği seviyenin en az 1 tık altı seviyedir.:p

Yok eğer Zoro ile alakası yoksa o zaman bir cacık olmaz.

Anlayana sivrisinek saz anlamayana zurna az...:D

Oda kaidoya yaşayan en güçlü şey dedi ama hiç bir zaman korsanlar kralı olamayacak hesap o hesap
Valla ben bu " Dünyada ki en güçlü Savaşçı ruhu" lafı'nın başka bir seviyede olduğunu düşünüyorum. Yani şuan ki en güçlü varlık yada kişiden ziyade. Daha bambaşka seviyede olarak düşündüm ama herkesin kendi görüşü farklı tabi.

Nasıl rezil olmuş yav? Nerede çekilmiş dövüşten? Adam Brook'un gölgesi ile Zoro ile eşit dövüşüyordu.

Yine iyi vermişsin oyu. Ben amiral altı falan dersin diye düşünüyordum :D
Sonrasında ne oldu peki? Dövüş nasıl bitti? Moriah birisine gölge koyduğunda o gölge iki şekilde çıkabiliyordu. Ama üçüncü bir ihtimal daha var ve tahmin et bu üçüncü ihitmal kimin dövüşünde ortaya çıkıyor.:fool:

Aslında bana göre amiral seviyesi yeterli olur ama tartışmaya girmemek için yonko dedim. Bak, Ryuma vs Zoro dövüşünde Brook neler diyor:
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-467-page-3.html

Millet düzgün bir yorum bile yapmadan hemen sataşmaya başlıyor artık. Cidden keyfi kaçtı bu işin.

Yorumuma gelecek olursam; Oda resmen tüm unvanları tek karakterde toplamış. Bir de henüz One Piece'de eşine rastlamadığımız bir "dünyanın en güçlü savaşçı ruhu," unvanı var. Cidden ekstrem güçte bir karakter çıkabilir.

Halk ejderhadan korktuğu için o dönemi küçümsemek mantıklı değil. Bu dönemde de halk ejderhadan korkar. Punk Hazard'daki çakma ejderhayla kıyaslamak da saçma. Çakma ile gerçek arasındaki farkı Kaido az biraz göstermiştir.

Benim için yonkoudan aşağısı sürpriz olur. Yine de çok iddialı olmamak lazım. Oda'nın kafasında ne olduğunu bilemeyiz. Şimdilik Ryuma'ya saygımdan ve ihtimal dahilinde olduğu için, evrenin en güçlüsü diyorum.

Muhtemelen gücünü şimdiki karakterlerle kıyaslayabileceğimiz bir verimiz hiçbir zaman olmayacak. Üzücü olan o.

Tek bilinen aksiyonu ejder kesmek adamın. Döneminin gücü de bilinmiyor. Her şey çıkabilir. Ama korsanlar çağının en güçlü dönem olduğunu düşündüğüm için ilk 2 seçenek çok net eleniyor gözümde. Amiral diyim.

Sonrasında ne oldu peki? Dövüş nasıl bitti? Moriah birisine gölge koyduğunda o gölge iki şekilde çıkabiliyordu. Ama üçüncü bir ihtimal daha var ve tahmin et bu üçüncü ihitmal kimin dövüşünde ortaya çıkıyor.:fool:

Aslında bana göre amiral seviyesi yeterli olur ama tartışmaya girmemek için yonko dedim. Bak, Ryuma vs Zoro dövüşünde Brook neler diyor:
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-467-page-3.html
Tamam işte. Benim gölgem ile hareket ediyor, Yaşarken çok güçlü biriymiş belli, Şuan da güçlü tarafları aynı seviyede diyor. Zaten dövüşün sonun da Zoro bu dövüşü yaşanmamış sayalım diyor. Neden öyle dediği de malum.

Yonkoudan aşağısını beklemiyorum. KK seviyesi bile çıkabilir. Ha işin şöyle bir trollüğü de var. En güçlü ruha sahip ama kendisini geliştirmediği için sağ kol seviyesinde kalmış. xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık