Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Tamam işte. Benim gölgem ile hareket ediyor, Yaşarken çok güçlü biriymiş belli, Şuan da güçlü tarafları aynı seviyede diyor. Zaten dövüşün sonun da Zoro bu dövüşü yaşanmamış sayalım diyor. Neden öyle dediği de malum.
''Maybe that those two are same kind of swordsmen, with the same kind of power''
''What''ll happen their physical strength is equal''
''That means their destructive capabilities would be idencital''

Bunlardan ne anlıyorsun diyorum. :)

Yonkoudan aşağısını beklemiyorum. KK seviyesi bile çıkabilir. Ha işin şöyle bir trollüğü de var. En güçlü ruha sahip ama kendisini geliştirmediği için sağ kol seviyesinde kalmış. xD
Shanks dengi Mihawk'ın tek atamadığı Vista'nın geçmişteki haline tek atıyor. Böyle bir seviye yok. Vista-mihawk karışımına bu evrende başka kim tek atabilir?

Sen ne anladın? Ben anlayamadım şuan ne demek istediğini :D
Türkçe'sini atayım: https://serimanga.com/manga/one-piece/467/3

Brook'a göre bu adamların birçok şeyi benzer seviyedeymiş. Diyorum ki bu adam hangi alanda iki yıl önceki Zoro'ya fark atıp da OP evreninin en güçlüsü olmuştur? :D

Bu arada senin eski isim ''X-Drake'' miydi? Dün farkettim bunu. Ben de uzun zamandır ''Bushido'' nerden geldi diyordum :)

Yonkou dediğimiz adamları 100 sene sonra kimse hatırlamaz. Ryuma, KK gibi efsanevi bir adammış. KK üstü abartı olur. Ancak seri sonu Luffy, BB ve Im-sama KK üstü olabilir. Bir ihtimal..

Türkçe'sini atayım: https://serimanga.com/manga/one-piece/467/3

Brook'a göre bu adamların birçok şeyi benzer seviyedeymiş. Diyorum ki bu adam hangi alanda iki yıl önceki Zoro'ya fark atıp da OP evreninin en güçlüsü olmuştur? :D

Bu arada senin eski isim ''X-Drake'' miydi? Dün farkettim bunu. Ben de uzun zamandır ''Bushido'' nerden geldi diyordum :)
Türkçesini anladım da senin ne demek istediğini anlamamıştım :D

Tamam da adam orada gerçek Ryuma değil ki. Orada Brook gibi bir adamın gölgesi ile iş yapıyor ve düşün ne kadar güçlü ki, Brook'un saldırılarını bile Zoro seviyesin de kullanıyor. Zaten Brook ben saldırılarım ikle bunları yapamıyorum diyordu :D

Evet X-Drake ama aklıma bu isim geldi ve çok hoşuma gitti, ben de bunu kullanayım dedim. Ama yakışmış değil mi? :D

Döneminin en güçlüsü KK'dan aşağı değildir. Adam efsane olmuş,

Mihawk'ın seviyesini göremeyince sağ panelde, dumur oluyordum ki Ryuma'yı gördüm, çok şükür her şey normal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık