Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Rurouni Kenshin

• Konbuyu başlatan Lycan
  • Başlangıç tarihi

Roronoa Zoro

Jump'tan artık böyle seriler çıkmıyor. Herhalde verim patlamasını 90ların ortalarında ve sonunda yaşadılar. Elde bir şey kalmadı :D

Mangasını okumadım ama animesi kesinlikle sıkıcı. İzlediğim 30 küsür bölümde gördüğüm kılıç sahneleri, iki tane bebenin niisaaan nisaaan dediği sahnelerden daha azdı. Bıraktım.
Animesini ben de o kadar sevmem. Mangasını okumalısın bence. Anime olarak da Tsuioku Hen ovalarını kesinlikle izle. Muhteşem ve tv serisiyle alakası bile olmayan karanlık bir hava var. Mangasından daha iyi yansıtmışlar Kenshin'in geçmişini.

Mangasını okumadım ama animesi kesinlikle sıkıcı. İzlediğim 30 küsür bölümde gördüğüm kılıç sahneleri, iki tane bebenin niisaaan nisaaan dediği sahnelerden daha azdı. Bıraktım.
Çok itici yorumların var. Hepsinde benzer yorumlar ve rahatsız edici üslup var. Bunu bile bile yapmaya daha ne kadar devam edeceksin bilmiyorum ama senin için iyi olmayacağını soyleyebilirim.

Roronoa Zoro

Adam haklı, animesi berbat. Fanların küfür dolu mektuplarından sonra iptal edilmiş diye biliyorum zaten animesi. Hatta mangaka arada anime story line'ını ben yazmıyorum, bana kızmayın felan diye sıkıştırıyormuş mangasının köşelerine.

Adam haklı, animesi berbat. Fanların küfür dolu mektuplarından sonra iptal edilmiş diye biliyorum zaten animesi. Hatta mangaka arada anime story line'ını ben yazmıyorum, bana kızmayın felan diye sıkıştırıyormuş mangasının köşelerine.
Reyting yok diye iptal ediliyor ki son ovasında Kenshini öldürmek gibi kafasına göre bir dingillik yapıyorlar. Düşün Berserk animesinde Gutts'ı kafasına göre öldürüyor adam :S Tabii söverler. Animesinde ise kyoto arc ve Trust and Betrayal ovası övülür ve tavsiye edilir zaten. Trust and Betrayal ise her sitenin top anime listesinde illa vardır. İzleyipte beğenmedim diyen adam direk cehennemin 7.katına gidiyormuş..

Roronoa Zoro

Reyting yok diye iptal ediliyor ki son ovasında Kenshini öldürmek gibi kafasına göre bir dingillik yapıyorlar. Düşün Berserk animesinde Gutts'ı kafasına göre öldürüyor adam :S Tabii söverler. Animesinde ise kyoto arc ve Trust and Betrayal ovası övülür ve tavsiye edilir zaten. Trust and Betrayal ise her sitenin top anime listesinde illa vardır. İzleyipte beğenmedim diyen adam direk cehennemin 7.katına gidiyormuş..
Trust and Bateryal ilk 10'a oynar zaten, animesinden bahsediyorum.
Animesi reytingsizlikten sonlandırılmış, acaba neden reyting almamış? Bir de onu araştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık