Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Offf offf Hasan, esneme payı derken adamın ilk görüldüğü kareye ve duvarları yıkarken ki haline bak. Kendini o pozisyona getirmesi esneme payıdır. İlla elini kolu mu uzatmalı ?

Sıkıştığı yerden duvarı yıkma pozisyonuna geçmesi esneme payı. Bu kadar bariz şeyi niye kabul etmiyorsun. Konuyu bir şekilde Zoro ile ilişkilendirdiğinde beyin iptal oluyor :ehe:
@Uchiha Sasuke
Sizin dediğiniz gibi düşünecek olursam Luffy'nin hiç kuvvet uygulayamaması lazım. Mangaka kuvvet olayına orda değiniyor. Çünkü Zoro ne kadar sıkışık olursa olsun elleri ile değil kolunun değdiği kısımlarla da baskı uygulayabilir. Sizi birinin sardığını düşünün. Onu kollarınızı açıp itmeye çalışırsınız. Luffy'nin de aslında yapmaya çalıştığı o. Öyle bir gayret sonunda bakın baca demiyorum iki binadan bahsediyorum.:D İterek yıkıyor.

@Uchiha Sasuke
Sizin dediğiniz gibi düşünecek olursam Luffy'nin hiç kuvvet uygulayamaması lazım. Mangaka kuvvet olayına orda değiniyor. Çünkü Zoro ne kadar sıkışık olursa olsun elleri ile değil kolunun değdiği kısımlarla da baskı uygulayabilir. Sizi birinin sardığını düşünün. Onu kollarınızı açıp itmeye çalışırsınız. Luffy'nin de aslında yapmaya çalıştığı o. Öyle bir gayret sonunda bakın baca demiyorum iki binadan bahsediyorum.:D İterek yıkıyor.
Ben iterek yıkmıyor demiyorum ki. Adam elini binaları itecek pozisyona meyvesi sayesinde getiriyor.

Zoro'nun elleri bacanın içinde bile değil dışarda hem salla Zoro'yu benim Zoro'luk bi durumum yok. Luffy'nin gücü sayesinde yıkmadığını söyleyen bir kişi bile yok burda gücünü kullanabilmesi meyvesine bağlı diyorum.

Ben iterek yıkmıyor demiyorum ki. Adam elini binaları itecek pozisyona meyvesi sayesinde getiriyor.

Zoro'nun elleri bacanın içinde bile değil dışarda hem salla Zoro'yu benim Zoro'luk bi durumum yok. Luffy'nin gücü sayesinde yıkmadığını söyleyen bir kişi bile yok burda gücünü kullanabilmesi meyvesine bağlı diyorum.
O pozisyona gelebilecek bir el nasıl kuvvet uygulayacak aklım almıyor.:D

Şöyle geçmiş yorumlara bir baktım da Vista diyenlerin yarısı neden Vista dediğini bilmiyor :)Kalan yarısı ya Mihawk olayını göz önünde bulundurmuş ya da Vista tecrübeli vs. demiş.

Tecrübe dövüş kazandırsa idi şimdiye kadar yenilen birçok karakter yenilmezdi. Bu bir.

Vista gayriciddi Mihawk ile kılıç tokuşturdu diye amiral seviyesi falan mı oldu ?

Ilginç :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık