Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Şu ana kadar seride bize gösterilen karakterler arasında en güçlü üç kılıç ustasının Mihawk-Vista-Smoothie şeklinde olduğunu düşünüyorum.

Bana sorarsanız Shiryu ve Wano'da karşımıza çıkacak bir sürü isim vardır Zoro'nun önünde olan.

Zoro'nun aşması gereken engeller mevcut.

Yok atmadım şu an dövüşseler Vista alır ama 2-4 yıl içerisinde Zoro hiç p-up almadan Kaido arc sonunda gider Vistadan güçlü adamı alır onun için kararsız kalıp vermedim.

Açıklama için teşekkürler:sapkali:
Rica ederim ne demek )))

Ben şu anki durumlarını düşünerek söyledim. Anket 2012 yılında açılmış. Zaman ilerledikçe anket geçerliliğini kaybediyor maalesef

Rica ederim ne demek )))

Ben şu anki durumlarını düşünerek söyledim. Anket 2012 yılında açılmış. Zaman ilerledikçe anket geçerliliğini kaybediyor maalesef
Onun için oy değiştirme düğmesi önemli : ))

Benim vermeme sebebim Oda'nın yaklaşımı. Mesela Sanji şuanda gözümüzde çok güçsüz ama ciddi bir 1v1 de bütün hünerlerini gösterince durum değişecekir. Zoro'da ölümüne bir dövüşte Vista'yı aşacak sakladığı bir tekniği gösterecektir falan. Yani aslında o seviyesi de bir açıdan şimdiki seviyesi oluyor

Onun için oy değiştirme düğmesi önemli : ))

Benim vermeme sebebim Oda'nın yaklaşımı. Mesela Sanji şuanda gözümüzde çok güçsüz ama ciddi bir 1v1 de bütün hünerlerini gösterince durum değişecekir. Zoro'da ölümüne bir dövüşte Vista'yı aşacak sakladığı bir tekniği gösterecektir falan. Yani aslında o seviyesi de bir açıdan şimdiki seviyesi oluyor
Amaan kim bu konuyu hatırlayıp da yılda bir oy değiştirecek

Dediğin gibi dövüş içerisindeki açabileceği teknikleri düşünürsek işin içinden çıkamayız bence. Öyle düşünürsek Zoro o power up ı çoktan almıştır. Sadece göstereceği yeri bekliyor. Ben o yüzden sadece bu zamana yaptığı dövüşleri göz önüne aldım

Birisi Mihawk ile dövüşür burnu bile kanamaz diğeri dayak yediği Mihawktan eğitim ister. İkisinin arasında çok uçuk bir fark yoktur ama Vista bariz daha güçlü.

Amaan kim bu konuyu hatırlayıp da yılda bir oy değiştirecek

Dediğin gibi dövüş içerisindeki açabileceği teknikleri düşünürsek işin içinden çıkamayız bence. Öyle düşünürsek Zoro o power up ı çoktan almıştır. Sadece göstereceği yeri bekliyor. Ben o yüzden sadece bu zamana yaptığı dövüşleri göz önüne aldım
O açıdan Vista direk zaten de. Ama öndeymiş baya fazla ezilmesin ankette Zoro şimdiden bile çok seviye farkı olmadığı belli.

Sanji bu arc dağ taş devirecek deniyordu ama olmadı. Wano için fazla umutlanmayın bi bakarsınız köşede ağlayan bir zoro bulursunuz.

Ha eşleşmeye gelirsek zoro daha çok ekmek yemesi lazım picayı yenmeye benzemez bu.
Zoroyu Luffy ile mi karıstırdın ne yaptın? Erkekler ağlamaz. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık