Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    465
Kuma dövüşünde Zoro'nun Kuma'ya verdiği bir hasar yoktu. Şahsi fikrim yine de bu bir başarıdır. Neden diyecek olursan, Zoro daha Kuma'ya yaptığı ilk saldırıda Kuma kenb. hakisiyle saldırıyı okudu ve ona göre hamle yaptı. Ursus shocktan sonra Kuma herşeyin bittiğini düşünmüş ve gardını düşürmüş olsa dahi bu adam kenb. haki sahibi. Kendisini öldürme niyetiyle saldıran birine tepki veremedi. Zaten o sayfada Kuma olayı hissediyor ama tepki veremeden Zoro kesiyor. Dediğim gibi zarar veremiyor o başka ama kenb. hakisini aktif olarak kullanan biri karşısında o kadar kötü durumdayken saldırı yapması bile bir başarı. O durumda tayfanın %90'ı nalları dikmiş yatıyordu :)

Arkadaşın mantığı ve Kuma örneğinde demek istediği şu bence.

Kuma iki sene önce tüm tayfayı karşısına alacak kadar güçlü bir adamdı. Böyle bir adam karşısında Zoro aslanlar gibi mücadele etti. Hatta geride Luffy ve tayfa olmasa dövüşmeyi yine bırakmaz ve ölürdü. Şimdi... Iki yıl sonra tüm tayfayı karşısına alabilecek bir adam düşün. Kim olabilir bu ? Kaido mesela dimi ? Zoro'nun yaptığı buydu işte. Kendisinin asla yenemeyeceği bir adam karşısında bile zaten çetin bir savaştan çıkmasına rağmen edilmemeli önemli. Law işte bunu yapamadı diyor ve haklı da. Üstelik bu kişi ıki yıl öncesinde Kuma gibi iki yıl sonrasında da Kaido gibi tüm tayfanın bir araya gelip yenemeyeceği bir adam da değil. Doflamingo. Mingo bildiğin mum etti Law'ı. Kukla etti. Tek kolundan tuttu kaldırdı, pırasa gibi doğradı Law'ı. Bariz şekilde dalga geçti. Zoro ıki yıl öncesinde çok daha zorlu bir rakip karşısında çok daha kötü bir durumdayken bu kadar rencide olmadı. Demek istenen buydu ve ben de bu sava hak veriyorum açıkçası.

Not:
Yalnız konuyu da güzel hortlatmışım hah! :) On sayfa olmuş neredeyse..
Guzel aciklamissin ama ben hala alakasiz oldugunu dusunuyorum, elma armut meselesi gibi bu. Bu arada atlanan bir gercek var. Law meyve gucunun sinirli oldugunu soylemisti ve bu adam savasa nasil basladi? Fujitora ve Dof'a karsi!

Guzel aciklamissin ama ben hala alakasiz oldugunu dusunuyorum, elma armut meselesi gibi bu. Bu arada atlanan bir gercek var. Law meyve gucunun sinirli oldugunu soylemisti ve bu adam savasa nasil basladi? Fujitora ve Dof'a karsi!
Zoro'da yorgundu hatta Sanji ayakta zor duruyorsun gibi birşey demişti.

Zoro'da yorgundu hatta Sanji ayakta zor duruyorsun gibi birşey demişti.
Evet tum tayfa yorgundu hatta Luffy baygindi ama Allah askina bunun Law'la ne ilgisi var? Dof, Law'dan gucluydu bunun lami cimi yok fakat Dof'un kendi ic organlarini dikme gibi bir gucu cikmasaydi, Law tarafindan teke gitmisti. Law bu kadar tehlikeli bir adam iste.

Onu diyecektim @Eustass Captain Kid yazmış. Law'ın kaçarak sarf ettiği efor mu daha kötü bir durum yoksa Zoro'nun Kuma karşısındaki durumu mu ? Cevap net diye düşünüyorum. Kaldı ki dediğim gibi Mingo ne Kuma ne de Kaido gibi bir rakipti. Çok pasif kaldı Law, çok.

Senin aksine başkaları yorum atabiliyor. Sadece emoji kullan sen.

Ayrıca ben tek attı demedim. İlk fiziksel darbesinde yendi dedim.:D O yüzden Zoro'nun ki de böyledir.

Ama Kaku ve Mr1'de ise zaten fiziksel olarak bir çok darbe vurup aşamamıştır. Onları da tek kategorisine alanlar var.

Senin aksine başkaları yorum atabiliyor. Sadece emoji kullan sen.

Ayrıca ben tek attı demedim. İlk fiziksel darbesinde yendi dedim.:D O yüzden Zoro'nun ki de böyledir.

Ama Kaku ve Mr1'de ise zaten fiziksel olarak bir çok darbe vurup aşamamıştır. Onları da tek kategorisine alanlar var.
Bana göre hiçbiri tek değil, yorum hoşuma gitti alıntıladım niye kızıyorsun :gamyon:

Bence Law kazanır diyen de haklıdır, Zoro kazanır diyen de haklıdır, birbirlerine aşağı yukarı denk karekterler :byee:

Bana göre hiçbiri tek değil, yorum hoşuma gitti alıntıladım niye kızıyorsun :gamyon:

Bence Law kazanır diyen de haklıdır, Zoro kazanır diyen de haklıdır, birbirlerine aşağı yukarı denk karekterler :byee:
:good: Olay bu. O ona tek atar, öbürü bunun yanında zayıf kalır gibi söylemlere karşı savaş veriyoruz bizler efenim. ( Ha yine de Law kazanır diyenler daha da bir haklıdır. :artiz:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık