Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466

karolla

Ne yav he he kardeşim ben Luffy fanı falanda değilim,Luffy cc denn tek yiyecek adam mı ? Oda bilerek çiziyor böle yoksa tek atıp geçeçiği biri ama Sanjinin durm farklı bir insa hep mi böle durmlara düşer.
Yedi valla teki. Luffy yiyince öyle, sanji yerse böyle. Zoro önüne gelene tek atınca da rakipleri ezik olur.

Şunu yapan adam sence bölemez mi diye sorayım bence sana?

Bence böler.
Smokanın jutteyi de keseydi ya.

500 milyonluk bir adamsan, D. isen, Luffy ile ortaksan (bunlar hep senin yazdıkların bak) Mingo'ya çizik atabilmen önemsizdir :)

Mingo Law'ın gücünü nasıl biliyorsa Law da Mingo'nun gücünü o derece biliyor. Bu adamlar kitap gibi ezberlemişler birbirlerini. Bu sebeple hem Sanji hem de Zoro Mingo'nun yeteneğinin ne olduğunu Law kadar bilseler emin ol çok daha iyi iş çıkarırlardı Mingo karşısında. Sadece Zoro demiyorum bak. Sanji'yi de katıyorum işin içine :)
Doflamingo en az 900 civarı ödül alabilecek adam olduğu için çizik atabilmesi normal bence.Bunun üzerinden Law'u küçümsemeye gerek yok.

Şunu yapan adam sence bölemez mi diye sorayım bence sana?

Bence böler.
Bambuyu sertleştirmek ile kairoseki jutteyi sertleştirmek farklı seyler.

Mangaka muhtemelen kesmek, kirmaktan daha zor mantığı ile hareket etti. Bu yüzden kokali bambu, kokali jutteyi kirabildi. Lakin kokali bambuyu bolen Law, kokali jutteyi bolemedi. Aksi durumda Law jutteyi de bolebilmeliydi.

Buradan devam edersek Zoro'nun muhtemel çelik olan kılıçlarıni sertlestirmesi olayı senceye benceye tasir. Kimse bilemez kılıçların sertlesince ulaştığı seviyeyi.

@karolla
Sanji bir şeyi denk getiremedi. Dof koka bile kullanmaya gerek duymadı. Çok tehlikeli olduğunu düşünse saldırıdan kaçardı en fazla. Luffy ise dövüşün ortalarına kadar hiçbir şey yapamadı. Law ne zaman Dof'un dengesini bozdu ondan sonra vurmaya başladı. Kaldı ki Luffy'nin g2'si güçlü olmasa da çok çok hızlı. Sonuç olarak normal şartlarda Luffy G4'e geçmeden Dof'a pek dokunamazdı muhtemelen.

Neyse olaylar yavaştan gene Dof'a gelmeye başladı. Dof'u fazla işin içine katmadan şunu söyleyeyim; Law ezik değil Dof çok güçlüydü.

Zoro olsa şöyle yapar böyle yapar demeyle olmuyor bu işler. Mangadan gördüğümüze göre yorumluyoruz ne de olsa. Sanji'nin yakalandığı yerde Zoro da yakalanabilir. Aksini iddia etmek mantıksız olur.

Beyler ben de dahil olayları Zoro vs Dof'a döndürmeye başladık. Dof üzerinden örnek verebiliriz ama Zoro vs Dof'a dönmesin konu.

Smokanın juttesini kesti mi?
O bölümleri mangadan takip etmedim. Animeye göre cevap vereceğim. Animeye göre Law bir kez olsun meyve kesişini Smoker'a denk getiremedi. Smoker her seferinde Law'ın kılıcını juttesiyle başka bir yere yönlendirdi. Kesişler hep sağa sola gitti yani.

karolla

O bölümleri mangadan takip etmedim. Animeye göre cevap vereceğim. Animeye göre Law bir kez olsun meyve kesişini Smoker'a denk getiremedi. Smoker her seferinde Law'ın kılıcını juttesiyle başka bir yere yönlendirdi. Kesişler hep sağa sola gitti yani.
Juttesi ile smoka hepsini durdurdu. Kesilemeyince de o gelen kesme slashları başka yönlere gitti. Senin anlayacağın ke-se-me-di

@Cavitq11 mesajımı yanlış alıntılamışsın. Ayrıca zoro ne zaman carrottan tek yedi? Fanlık gözünü köreltmiş. Bir daha da beni alıntılama. Carrottan tek yemeyen adam bir saldırı yeri diye tek yedi diyor. Demekki kraker de luffye tek attı geçen bölüm. Kimlerle tartışıyoruz ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık