Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319

Üye silindi 1004

Daha meyveyi yiyeli 2-3 ay olmamış Karasakal’ı yenemeyen uzun süredir meyve kullanıcısı olan Ace’le Zoro’yu kıyaslamak da ne bileyim romantizm hep...

Karasakal’ın basit bir yumruğu boynunu kopartıyor. Aynı yumruğu Zoro yese “bi kaç tane daha vursana” derdi Karasakal’a...

Daha meyveyi yiyeli 2-3 ay olmamış Karasakal’ı yenemeyen uzun süredir meyve kullanıcısı olan Ace’le Zoro’yu kıyaslamak da ne bileyim romantizm hep...

Karasakal’ın basit bir yumruğu boynunu kopartıyor. Aynı yumruğu Zoro yese “bi kaç tane daha vursana” derdi Karasakal’a...
Kopmuş kafası mı diyecek bunu :D

Sırf “Jozu ya da Vista neden ikinci değil” demeyelim diye tümen güç belirtmiyor demiş yazar. Siz hala Ace tümen komutanı seviyesinde diyorsunuz.

Zoro her türlü harcar Queen’i. Rakibi King olan adam Queen’i çiğ çiğ yer. Ace YC2 seviyesinde değil. Queen veya Cracker güle oynaya döver Ace’i.

Zoro dediğimiz adam daha bebeyken Jinbei ve Ace’e denk Kuma’yı yaralamış adam. Mihawk istese harcardı orada Vista’yı. Fakat kasmadı.
Ben tek kişiyim siz dediğin kimler bilmiyorum. :)

@Aiden

Sorsam Zoro'nun Ace + tek atağını gösteremezsin ama burada Ace tümen değil.

Wamur'dan Izo'dan filan da mı geri Ace?

Biz Ace'i hic tam gücüyle izleyemedik tekinde kendi meyvesinden üstün bir adama karşı(magma ateşi yakar) ölü bir halde, ötekinde meyve güçlerini emen bir adama karşı izledin. Beyazsakal'ın potansiyel görüp korsanlar kralı yapmak istediği adam Nova bile etmiyorsa bu net dikkatsiz okuma ve yorumlama hatasıdır. Bana Zoro'nun Aokiji level bir adamı önünden çektiği(yorgun bitkin halde) bir sahne atamazsın.

Kf üyelerine göre Yonkolar Shichi oluşumunu tekleyecek güçte ama seriye baktığında öyle bir durum olmadığını defalarca gördük.

Dragon Ball yorumlar gibi.​

Her ailede çürük çıkar. Anası babası güçlü olacak diye çocuktan da öyle bir güç beklenmemeli. Ace'in kardeşi olsaydı belki Luffy'e rakip olurdu. Fakat Ace... Ace işte. Anlatabildim mi?

Sıcak hava balonu.

@Aiden

Biz Ace'i hic tam gücüyle izleyemedik tekinde kendi meyvesinden üstün bir adama karşı(magma ateşi yakar) ölü bir halde, ötekinde meyve güçlerini emen bir adama karşı izledin. Beyazsakal'ın potansiyel görüp korsanlar kralı yapmak istediği adam Nova bile etmiyorsa bu net dikkatsiz okuma ve yorumlama hatasıdır. Bana Zoro'nun Aokiji level bir adamı önünden çektiği(yorgun bitkin halde) bir sahne atamazsın.

Kf üyelerine göre Yonkolar Shichi oluşumunu tekleyecek güçte ama seriye baktığında öyle bir durum olmadığını defalarca gördük.

Seride yonkonun 5. adami sana göre en güçlü shichiyi esitlemiyor mu? Ha bana göre yapmıyor ama seride gösterilen bu. Buyur. Seride baktigimizda yonkolarin shichilere baskinligini görmemek ayrı olay baksana. Daha ne göstersin

Oda ne sebeple tümen = güç değil diyor? Jozu aslında 10. Marco falan 3. güçlü demek için mi? Odanin yorumunu sadece Izo aslında 1 2 tik güçlü demek için mi koymustur?

Zoro'nun mevcut durduğu Fujitora daha güzel. Hani Ace önce Smokeri alsın sonra Dof seviyesi olsun diyeyim.(yc2)

Üye silindi 1004

@Aiden

Konu Yonkoular olunca öyle yorumlayacaksın zaten. Shichilerin tanrısal güçleri var mı? En ölü Yonkou’nun bile güç seviyesi tanrısaldı. Çatur çutur girer çıkarlar Shichilere.

Ace gibi meyvesinden başka hiçbir şeye güvenmeyen biriyle Zoro’yu kıyaslamak anlamsız. Akainu bile “meyvene güvenme” diye dalga geçiyordu. Karasakal meyvesini iptal edince aklı çıktı.

Ace tüm varlığını sadece Mera Mera’ya dayamış gibi davranıyordu. Tipik düz logia kullanıcısı gibi. Haki desen canon olarak geçmiyor. Başka özellikler desek sınıfta kalıyor. Okuyucu olarak bize gösterilene göre karar veriyoruz sonuçta. Yorumlayarak Ace’i Queen seviyesine çekmek kolay olurdu zaten.

Seride yonkonun 5. adami sana göre en güçlü shichiyi esitlemiyor mu? Ha bana göre yapmıyor ama seride gösterilen bu. Buyur.

Oda ne sebeple tümen = güç değil diyor? Jozu aslında 10. Marco falan 3. güçlü demek için mi? Odanin yorumunu sadece Izo aslında 1 2 tik güçlü demek için mi koymustur?

Zoro'nun mevcut durduğu Fujitora daha güzel. Hani Ace önce Smokeri alsın sonra Dof seviyesi olsun diyeyim.(yc2)
One Piece dengesi mükemmel bir seri gibi görmeye devam et, istediğin sayfayı baz al istediğini alma güzel kafa. Roger ın varisi olarak gördüğü Shanks=Mihowk sama=Vista.

One Piece dengesi mükemmel bir seri gibi görmeye devam et, istediğin sayfayı baz al istediğini alma güzel kafa. Roger ın varisi olarak gördüğü Shanks=Mihowk sama=Vista.
Güç dengesi olan bi seri değil tabii. Sen antisinden Aokijiye dalabilen Ace'i kaf daginda al seviyesini, o da güzel

Shichilerin gösterilen yonko ile eşit diyorsun. Gösterilen yok işte. Söylem ile gösterilen farklı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık