Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319

Üye silindi 1004

Ben sevgimden Ace demek istiyorum.
Eski Ace ile kıyaslanıyor ama yaşıyor olsaydı Ace'da gelişiyor olurdu.
Ace kadar dağıtmış ve problemli birisi nasıl gelişirdi? "Babuşşşşşumdan nefret ediyorum hüüüüüüüü. Keşke ölsem hüüüüüü. Yaşamak istemiyorum ben intihar edeceğim.. İntihar etmek için fazla kibirliyim offf. Kendimi öldürtmek için elaleme mi bulaşsam? Karasakal nakamamızı öldürdü hüüüüü. Öldüreceğim onuuu baba bırak gidem.." Böyle bir adam nasıl gelişebilir lütfen ya?

Sanji bacağındaki ateş kadar ısısı olmayan ateşle Zoro’yu nasıl yenecek? Sanji vs Ace daha insaflı olur. Gerçi sonuç değişmez... Sanji ağzını tekmeleyip sigarasını yaktırır Ace’e. Ace’in ateşleri Sanji’ye işlemez çünkü ateşten korkan aşçı olmaz ;)
Ace, Sanji'yi tokatlaya tokatlaya insan eder.

Ace kadar dağıtmış ve problemli birisi nasıl gelişirdi? "Babuşşşşşumdan nefret ediyorum hüüüüüüüü. Keşke ölsem hüüüüüü. Yaşamak istemiyorum ben intihar edeceğim.. İntihar etmek için fazla kibirliyim offf. Kendimi öldürtmek için elaleme mi bulaşsam? Karasakal nakamamızı öldürdü hüüüüü. Öldüreceğim onuuu baba bırak gidem.." Böyle bir adam nasıl gelişebilir lütfen ya?
Kendi adını duyurmak isteyen bir karakterdi zaten. O yüzden gelişirdi. Kralların hakisinin farkında bile değildi. Erken gitti erken. :ühü:

Üye silindi 1004

Ace, Sanji'yi tokatlaya tokatlaya insan eder.
Daha neler? Usopp’un Chew midir? Yoksa Chuu mudur? O balıkadama attığı ateş bile Ace’in ateşinden daha sıcak daha tahrip gücü yüksek. Sanji’den ölesiye nefret ediyorum fakat Sanji’in çıkardığı ateş Ace’in kısık ateşini yakar hatta yıkar. Sanji’nin ateşli tekmesini yiyen Ace ölür ölür dirilir. Karasakal’ın gelişine koyduğu yumruktan boynu koptu kibritçi kızın. Sanji’nin herhangi bir alevli tekmesi Ace’i komaya sokar.

Karasakal’a attığı Dragon Ball’dan çakma hiçbir işe yaramayan ateş topuna Sanji vole çeker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık