Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Ya kendin diyorsun dostum Jinbe’yi çok onurlu çocuktur diye. Cidden kaybetse zaten ağzını doldura doldura Ace beni yendi derdi :D
Jinbe'nin ağzından Ace ile berabere kaldıklarına dair bir cümle çıkmış mıydı? Hatırlamadığımdan soruyorum, geçmiş bölümlere bakmaya da üşendim açıkçası. Ace ile Impel Down'da laflarken bir zamanlar az kalsın birbirimizi öldürecektik demiştiler hafızamda bir tek bu var. O da kıyasıya geçen her ölümüne dövüş için söylenebilecek bir şey. Ha berabere kaldık dediyse yüzsüz adammış. Yazıklar olsun. :D Adam amacında başarısız oldu bir kere, günün sonunda Ace Beyazsakal ile karşı karşıya geldi ve o ayağa kalkıp bunu engelleyemedi. Zoro'nun Pica'ya falan yaptığı "Kaptanımın işi var sen benimle yetineceksin koçum" raconuna benzer bir hareket yapmaya çalıştı Ace'e karşı ama başarısız oldu. O lafı söylediğin adam kalkıp koruduğun kişiyle dövüşüyorsa ve sen hala yatıyorsan o iş bitmiştir.

Bence Ace, Zoro'yu yanına yaklaştırmaz. Bu şekilde uzaktan bir dövüş olursa; Zoro'nun Slashı > Ace'in Ateş Tabancası

O değil de Zoro'da öyle bir duruş var ki adam kimseye karşı yenilecek gibi durmuyor :) Wano'da kesin suyunu çıkaracaklar adamın o ayrı :( Yeni Dünya'da Monster Trio'dan sağlam kötek yemeyen bir Zoro kaldı.

Ace'in meyvesi kılıç darbelerine ve kurşunlara karşı koruma sağlıyor. Bu yüzden Ace derim. Konu Ace vs Mihawk olsaydı o zaman daha çok düşünebilirdim.

Zoro'nun Monet'e uyguladığı tekniği tam anlamadım onu her logiaya uyguluyorsa Zoro'nun şansı var. Ama Ace Luffy'den güçlü biriydi bence Luffy Zoro'dan güçlü Ace avantajlı gibi ama dediğim gibi Monet'e attığı slash işi değiştirebilir.

Jinbe kalkamadı, Ace kalktı. Wb gelene kadar neden yatmasın? Kazandım demek için tayfaya balık mı kızartsın?

Jinbei Ace dövüşü eşit berabere falan bitmedi zaten.Senin 5 gün dövüştüğün adam sen daha ayağa bile kalkamamışken gidip başkasıyla bile dövüşebiliyorsa o dövüşü zaten kaybetmişsindir.Impel Down'da Jinbei "Teach Ace San'ı bile yenmiş" diyerek Ace ile kendi arasındaki farkı söylüyor zaten açıkça.

Son düzenleme:
Zoro 2y aradan sonra haki ile logia ya etki edebilir hale geldi ace ölmeseydi oda gelişmeye devam edecekti, bence ace alırdı.

Wano'da yeşilin tam potansiyelini görürsek fikrim değişebilir belki ama şimdilik Ace diyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık