Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Roger Korsanları ve Beyazbıyık Korsanları'nın Denk Dövüşmeleri Mantıklı mıydı?

İki korsan tayfasının denk dövüşmesi size mantıklı geldi mi?

• Kullanılan toplam oy
    153
Bu bölüm gördük ki sağ kollar da Rogera denk yonko üstü Korsan Kral seviyesi olabiliyormuş :a:

Bu bölüm gördük ki sağ kollar da Rogera denk Korsan Kral seviyesi olabiliyormuş :a:
Sağ kol Roger'la denk dövüşür, belki de 2. en güçlüsü Big Mom Yonko olur. Miço Kaido'nun geldiği konum belliyken uçurum baya fazlaymış. Hele Korsan Kral Roger serisinin zirvesi bile küçümsene amiral Sengoku'yla dövüşmek isterken illa yaşlı halinde amiralle dövüşen Ray'le arasına uçurum koymak. :/ Tabi Roger net bir şekilde daha güçlüdür ama serinin bütününe bakınca o uçurumu göremiyorum ben.

Sağ kol Roger'la denk dövüşür, belki de 2. en güçlüsü Big Mom Yonko olur. Miço Kaido'nun geldiği konum belliyken uçurum baya fazlaymış. Hele Korsan Kral Roger serisinin zirvesi bile küçümsene amiral Sengoku'yla dövüşmek isterken illa yaşlı halinde amiralle dövüşen Ray'le arasına uçurum koymak. :/ Tabi Roger net bir şekilde daha güçlüdür ama serinin bütününe bakınca o uçurumu göremiyorum ben.
Herkes kendi isteğine göre çekince ben de öyle çekeyim dedim.

Sağ Kollar kaptanların olduğu yerde çöptür tezini çürütüp en güçlü adam olan adam Edward Newgate

Herkes kendi isteğine göre çekince ben de öyle çekeyim dedim.

Sağ Kollar kaptanların olduğu yerde çöptür tezini çürütüp en güçlü adam olan adam Edward Newgate
WB Reis, Lütfü fanlarına eziyet için yaratılmış bildiğin şeytanı azaptan bi an olsun çıkarmıyor :hhh:

WB Reis, Lütfü fanlarına eziyet için yaratılmış bildiğin şeytanı azaptan bi an olsun çıkarmıyor :hhh:
Sen WB'nin sağ kol olmasını nasıl hazmettin la?:D

Bu arada Xebec > WB net. Roger 'ın ilk ve en muhteşem düşmanı imis. Zaten WB ile sevgi pıtırcıklıgından sonra daha anlamlı oldu bu söz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık