Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
1050'yi ilk okuduğumda anlık bir gaza gelmiştim ama Luffy'nin daha yolu var ya. Bu tamamen benim beklentim ama ben kk seviyesi karakterlerin yonkou ve amirallerden çok net bir şekilde ayrılacağını düşünüyorum çünkü seri sonunda yonkou seviyesinde birçok karakter olacak. KK ile bu kadar yakın olacaklarsa çok bir anlamı kalmıyor. Adam olsalar 4 tane olmazlar zaten xD Kaido fragman film BB'de kopacak.

Roger'ın Kaido gibi her saldırıyı tanklama lüksü yok ama saldırı gücü hız ve hakilerde bariz daha iyi olduğu belli. Dövüşlerin tamamını ciddiye alırsa ilk 3 roundda zorlanmaz. Sayı olarak çoklar ama aslanın karşısındaki çita gibiler. Roger'ın her vuruşunda bir ölüm gelir xD Bir iki güzel hareket sonrası dayanamazlar. G4+kral haki ile Luffy zorlar ama kılıcın bitiriciliği ve Luffy'nin zaafınında olmasından bu dövüşte aşırı uzamaz. Luffy handikap verecek şekilde yenilir. G5 Luffy >Kaido ama Roger'ı ayrı bir seviyede gördüğümden High-Extreme zorlukta Roger diyorum. O son saldırıya aynı şiddetle karşılamasını reisten beklerim.

Muhtemelen hepsini geçer ama Luffy'de ciddi şekilde zorlanır diye düşünüyorum.
Luffy G5'e girdiğinde vücudunu silahlanma + kralın hakisi ile birlikte kaplıyor. (1045. bölüm, 18. sayfa)

Vücudunu kapladıktan sonra Kaido'nun tüm saldırıları G5'de iken Luffy'i kanatmıyor, aksine Luffy'nin bedeni normal bir kılıf gibi Kaido'nun saldırılarına uyum sağlıyor.

Gear 5 Nika Joy Boy Luffy'i seride yenebilecek bir karakter yok. Bu tecrübeyle veya güçle alakalı bir şey değil. Joy Boy'u öldürebilmek/yenmek mümkün gözükmüyor.

Gear 5 Nika Joy Boy Luffy'i seride alabilecek bir karakter yok. Bu tecrübeyle veya güçle alakalı bir şey değil. Joy Boy'u öldürebilmek/yenmek mümkün gözükmüyor.
Luffy son saldırısından sonra bayıldı. Kaidō saldırıyı karşılayacağım diye tutturmasa yine işini bitirme şansını elde ederdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık