Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
Valla Roger yenilir gibi gelmedi. Luffy kılıç kesmelerine karşı zayıf. Rogerda en iyi 12 kılıçtan biri var. Üstelik kral hakili kesiyor. Kesti mi içinden geçer luffynin.

Demek Doffy de kalbine yedi o zaman.Kalbine indirmiş adamın be :/ Ona rağmen kalktı reis yedirdiğim ekmekler sana haram olsun dedi.Buradan sonra da Law utanmadan gitti yaşlı kadınları dövmeye.Law akıllanmayacak büyüklere saygısı yok bir kere.Ne zaman ölecekse ölsün artık. @II. Invictus bak nasıl da gömüyorum bizde böyle. :)
Olacak olacak... eski MW geri dönüyor yavaş yavaş

Demek Doffy de kalbine yedi o zaman.Kalbine indirmiş adamın be :/ Ona rağmen kalktı reis yedirdiğim ekmekler sana haram olsun dedi.Buradan sonra da Law utanmadan gitti yaşlı kadınları dövmeye.Law akıllanmayacak büyüklere saygısı yok bir kere.Ne zaman ölecekse ölsün artık. @II. Invictus bak nasıl da gömüyorum bizde böyle. :)
Kaido'ya vuruş yapmadan önce öyle söylüyor. Kalbi şuralarda bir yerde olması lazım ejder anatomisini bilmiyorum vs. bir şeyler diye. Özellikle kalp olduğunu söyleyene kadar bilmiyordum. Sonrasında merak ettim Doffy'nin sahnesine bakmıştım. Gerçekten kalbe vurmuş orada da.

Diğer yazdıklarına da cevap vereceğim tabi.

BeHeHeHe

Oden'e attığı saldırıyla kınların hepsinin canını alır. İkinci aşamada kral haki salıp Law ve Zoro'yu bayıltır. Daha sonra son aşamaya kadar gidip Luffy'i yener.

Kaido'ya vuruş yapmadan önce öyle söylüyor. Kalbi şuralarda bir yerde olması lazım ejder anatomisini bilmiyorum vs. bir şeyler diye. Özellikle kalp olduğunu söyleyene kadar bilmiyordum. Sonrasında merak ettim Doffy'nin sahnesine bakmıştım. Gerçekten kalbe vurmuş orada da.

Diğer yazdıklarına da cevap vereceğim tabi.

BeHeHeHe
Bu bize artı point kazandırır organ yaptı diyorlardı meğer adam sıfırdan kalp yapmış o zaman. :D Artık bunu da yemezler bahane olarak kullanamazlar yani.Adamın kalbi yanmış kalbi acısı büyük kalbin parçası gitmiş ciğer falan zor kurtarmış.:)

Bu bize artı point kazandırır organ yaptı diyorlardı meğer adam sıfırdan kalp yapmış o zaman. :D Artık bunu da yemezler bahane olarak kullanamazlar yani.Adamın kalbi yanmış kalbi acısı büyük kalbin parçası gitmiş ciğer falan zor kurtarmış.:)
Sadece kalp değil. Anlaşılan kalbe vurarak diğer organlarında etkilenmesini sağlıyor. Organları parçalanıyordu, sicimlerle tuttu böbrek mide ne varsa. Organlarım diyor. :dd.d

Sadece kalp değil. Anlaşılan kalbe vurarak diğer organlarında etkilenmesini sağlıyor. Organları parçalanıyordu, sicimlerle tuttu böbrek mide ne varsa. Organlarım diyor. :dd.d
Kaido’ya işlemedi çünkü böyle şeyler zaten denemiştir adam ölümsüz derisi kalın belki organsız bile yaşayabilir.Roger bile yese bunu ölme ihtimali var.Çünkü adam 2 askerin kılıç saplamasıyla idam ediliyor.

Kaido’ya işlemedi çünkü böyle şeyler zaten denemiştir adam ölümsüz derisi kalın belki organsız bile yaşayabilir.Roger bile yese bunu ölme ihtimali var.Çünkü adam 2 askerin kılıç saplamasıyla idam ediliyor.
Yani Oda, kendisini kurtaracak bir şey öne sürmediği sürece her canlı Gamma ile ölür. :dd.d

Mesela Doffy, Kaido gibi Luffy'i de öldüreceğini sanmam. At kalbim der Nika attırır. :dd.d

Kaido karşısında varlık gösteremeyen Kınlar ''yer'' Roger'ı, evet.
Kaidoyu delik deşik ettiler, kestiler, kılıç soktular, silah sıktılar. Kaido canavar olduğu için etkilenmedi. Rogerı mahvederler. :)

Gamma Knife saldırısını Doflamingo da yedi.
Dof meyvesiyle organları dikti. BM içten hasar aldı meyvesiyle kendine can bastı. Kaido meyvenin de etkisiyle etkilenmedi. Burada sorun şu ki Rogerin bunları yapacak meyvesi yok. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık