Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
Ben hiç böyle düşünmüyorum. Boyuta bakarak söylemedim zaten. Big mom ve kaido doğuştan absürt. Kaido özellikle çok abartılı bi vücuda sahip. Ejderha zoanını da eklemiş buna. 9 kın o kadar kılıç soktu, karnına girdi, yarayı tekrar açtılar, eline önden girdi arkadan çıktı. Sonra bi baktık adamda gözle görülür çizik yok. Hiç etkilenmemiş. Mangada bunun benzeri yok.

Deri sertliği bi yana adama kılıç soksan yara kalmıyor. Roger böyle değil. Wb bile bi kılıç yedi meigou’ya kadar kanadı o yara. Bazen ağzından kan geliyordu. wb iradeyle ayakta durdu ama etkilendi hep yaralardan. Kaido sallamadı bile çoğunu.

Süpernovalar içten vuran saldırılar attı. Gamma knife direk organa vurur mesela. Ona rağmen “sanki hiç işlemiyor gibi” dediler. Wb ve roger böyle değiller.

Gamma Knife saldırısını Doflamingo da yedi.

Süpernovalar içten vuran saldırılar attı. Gamma knife direk organa vurur mesela. Ona rağmen “sanki hiç işlemiyor gibi” dediler. Wb ve roger böyle değiller.
Gamma Knife kalbine vurması gerekiyor söylediğine göre. Tahmini bir yere vurmuştu saldırıyı. Muhtemel kalbe isabet etmedi.

Gamma Knife saldırısını Doflamingo da yedi.
Sicimlerle organları bir arada tutamasa ölüydü.

Ona rağmen G4'e karşı mücadele etmeye gücü vardı, yetersiz de gelse. Kaido'nun o saldırı ile hasar almaması anormal gelmiyor bana.
Dof tek yiyor o saldırıdan. Meyve toparladı organları. Law da söylüyor “senin gibi bi canavar bile bu saldırıdan sağ çıkamaz” diye.

bu saldırıyı Kaido yiyene kadar kime vursa tek atar diye bakıyordu millet. Kaido etkilenmeyince saldırı gözden düştü.

Doflamingo kendini iyileştirdi. Zoro'nun da King ile mücadele etmeye gücü vardı ama doping kullandı o da.
Zoro doping kullanmadı. İyileşti. İlaç zoronun gücünü arttıran bir etkiye sahip değil. Doping etkisi yok. Tam tersine, ilaç etkisi bitecek diye zoronun acele dövüşü bitirmesi gerekiyordu. O yüzden deli gibi haki kullandı.

Zoro doping kullanmadı. İyileşti. İlaç zoronun gücünü arttıran bir etkiye sahip değil. Doping etkisi yok. Tam tersine, ilaç etkisi bitecek diye zoronun acele dövüşü bitirmesi gerekiyordu. O yüzden deli gibi haki kullandı.
İyileşmedi. Aldığı hasarlar duruyor sadece. Bir süre hasar yokmuş gibi savaşmasını sağladı sadece.

Gamma Knife kalbine vurması gerekiyor söylediğine göre. Tahmini bir yere vurmuştu saldırıyı. Muhtemel kalbe isabet etmedi.

Sicimlerle organları bir arada tutamasa ölüydü.
Demek Doffy de kalbine yedi o zaman.Kalbine indirmiş adamın be :/ Ona rağmen kalktı reis yedirdiğim ekmekler sana haram olsun dedi.Buradan sonra da Law utanmadan gitti yaşlı kadınları dövmeye.Law akıllanmayacak büyüklere saygısı yok bir kere.Ne zaman ölecekse ölsün artık. @II. Invictus bak nasıl da gömüyorum bizde böyle. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık