Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Serinin en balon adamı.Kimisi en iyi kötü diyor ama bırak en iyisini bana göre ilk üçe bile giremez.One Piece Naruto gibi bir seri olsaydi her kötünün ana karakterden dayak yedikten sonra düzeldiği gibi kendisi de Kutsal Ejderlere köpeklik yapmayı bırakıp adam olmayı öğrenirdi.

Evet balon. :) Kaido ve Linlin kadar şişirilmese de. :)

Kutsal İnek kölesi. Suratına işeseler yarabbi şükür deyim yüzünü yıkar.

Luffy'nin dayak atıp da adam edemediği tek karakter.
Harbi pislik adam. Bakalım yine karşımıza çıkacak gibi.

Serinin en balon adamı.Kimisi en iyi kötü diyor ama bırak en iyisini bana göre ilk üçe bile giremez.One Piece Naruto gibi bir seri olsaydi her kötünün ana karakterden dayak yedikten sonra düzeldiği gibi kendisi de Kutsal Ejderlere köpeklik yapmayı bırakıp adam olmayı öğrenirdi.
Daha adamın tam ne olduğunu bilmiyoruz bence. Küçüklükten beri beyni yıkanmış hükümet ajanı olarak biliyoruz sadece. Bakalım bu köpekliğin ardında bir gerçek var mı ?

Gözü önünde bir bireyi köle yapmaya çalışan birini saçma sapan argümanlarla savunan birinin köpekli dışında birşey yaptığını sanmıyorum.
Zaten adam köpek olmuş. Ki adam onlara tanrı gibi tapıyor belli ki. Bu adam nasıl böyle olmuş ? Kişilik bakımından Teach ile Lucci karakterleri çok gizler. Diğerleri zaten belli ne olup olmadıkları. Hem Croco boi, Doffy ve Kaido çok mu karakterliydi ?

2 yıl aradan sonra kendini geliştirip rütbe atlamış. Bu açıdan saygı duyuyorum. Bu saatten sonra hasır şapkalarla aşık atabileceğini de düşünmüyorum. Çok yakında kafaları ezilecek olan kutsal ejderlere yalakalık yapadursun.

Bu adam zaten atlama öncesinin en güçlü kişilerinden biriydi. Gücü Luffy ile denkti denilebilir. Lucci'deki hırsı düşününce şu an Luffy'ye yakın güçte olabilir. Mevki olarak da iyi yerlere gelmiş.
Artık Luffy'ye yakın değildir ama Queen'den güçlü dönmesini bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık