Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Quentin Tarantino'nun En İyi Filmi

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    89
The Hateful Eight izlerken aldığım keyif paha biçilmez.
Zincirsiz > Sin City > The Hateful Eight > Kill Bill > Soysuzlar Çetesi > Ucuz Roman (Az daha abartsaydınız kurban olduklarim daha tam kıvama gelmemiş) > Rezervuar Köpekleri.

Ilkinin yeri tartışılmaz. Diğerlerini izlerken aldığım keyfe, bende bıraktığı etkiye göre sıraladım.
Sin City onun değil. Sanırım onun yakın bi dostunun filmi.

Pulp Fiction'ı izlemeden önce çok güzel yorumlar duymuştum ki izleyince bu muydu deyip kafamda "abartılmış" damgasını yapıştırmıştım, halen de öyledir. Yanlış hatırlamıyorsam ilk izlediğim filmiydi. Şu an gene izlesem belki fikrim değişebilir ama elim gitmiyor hiç.

Django benim izlediklerim arasında en iyisi.

The Hateful Eight izlerken aldığım keyif paha biçilmez.

Sin City onun değil. Sanırım onun yakın bi dostunun filmi.
Sin City'de bir sahneyi Tarantino çekmişti.

Zincirsiz > The Hateful Eight > Kill Bill > Soysuzlar Çetesi > Ucuz Roman (Az daha abartsaydınız kurban olduklarim daha tam kıvama gelmemiş) > Rezervuar Köpekleri.

Ilkinin yeri tartışılmaz. Diğerlerini izlerken aldığım keyfe, bende bıraktığı etkiye göre sıraladım.
Sıralamam aynı western sempatimden dolayı ilk 2 kesinlikle değişmez.Senin de profil foton ilk 2 sırayı tercih sebebin hakkında ipucu veriyor :D

Sıralamam aynı western sempatimden dolayı ilk 2 kesinlikle değişmez.Senin de profil foton ilk 2 sırayı tercih sebebin hakkında ipucu veriyor :D
Tam aksine western türü çok az ilgimi çeker ömrüm boyu görmesem bu türde bir şey, aramam öyle söyleyeyim. Ama iyi film iyi filmdir dostum tür farketmeksizin insanı derinden etkiler. Amiyane tabirle çıkartıp masaya vururlar yani. Arhur reisin ise yeri ayrıdır daha iyi bir oyun karakteri görmedim kendisi benim için oyunun tamamından daha değerliydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık