Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Quentin Tarantino'nun En İyi Filmi

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    89
Diğer filmleri de iyi çok iyi vs diye gider ama ucuz roman ile reservuar köpekleri diğerlerinden klasman olarak farklıdır.Zaten usta yönetmenlerin ilk dönem işleri daha başarılı oluyor gİbi genele vurunca.Elbette acemiliği üzerinden attıktan sonra çektikleri filmler ise.İstisnalar var tabii o ayrı hepsinin yoğurt yiyişi aynı olmuyor.Orson Welles'in dediği gibi.Zirveden başladım yavaş yavaş aşağı indim.

Hateful Eight izlediğim en güzel kovboy filmlerinden biridir. Once Upon'u da baya beğenmiştim. 2 efsanenin aynı filmde olması ayrı bir güzeldi. Ayrıca film çıkışında sonuyla ilgili pek fikrim yoktu. Araştırmadan gitmiştim filme. Sonradan detaylarını öğrendiğim de ayrı hoşuma gitmişti film.

Ben Kill billin ilk filmini beğeniyorum heralde uzakdoğu filmlerine olan düşkünlüğümden. Bide kadın kungfu öğrenip herkezi katanayla kesiyor şimdi düşününce baya saçma. :hhh:

Jackie Brown dışındakilerin hepsinden keyif aldım. Başroldeki melez abla fazla sıkıcı bir karakterdi, filmdeki düşük enerjisi içimi baydı ya da ben filmi anlayamadım ki bunu daha olası görüyorum. Rotten Tomatis oranı %87'ymiş sonuçta. Gerçi bunlara da güven olmaz da neyse.

Ayrıca, erkek olup da Tarantino sevmeyen bir tane insan evladı tanımadım. Şiddeti seviyoruz cidden. Bu adamın filmlerini her kesimden her tipten adam beğeniyor. Cidden akıllı bir adam. İyi bir yönetmen mi onu bilemiyorum.

Zincirsiz > The Hateful Eight > Kill Bill > Soysuzlar Çetesi > Ucuz Roman (Az daha abartsaydınız kurban olduklarim daha tam kıvama gelmemiş) > Rezervuar Köpekleri.

Ilkinin yeri tartışılmaz. Diğerlerini izlerken aldığım keyfe, bende bıraktığı etkiye göre sıraladım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık