Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

God of War'un neyine millet bu kadar çıldırdı? Oyunun logosunu koymuş lan adamlar altı üstü. Zaten yenisinin geleceği biliniyordu birkaç yıl içinde. Tanıtımı izlerken mimik oynamadı yüzümde. Bir de buna reaction videosu çekmişler.
Hocam en sonda verdiler GoW'u.
Hani fiyatları gösterdiler ondan da sonra gösterdiler çat diye.
Kudurduk burda

God of War'un neyine millet bu kadar çıldırdı? Oyunun logosunu koymuş lan adamlar altı üstü. Zaten yenisinin geleceği biliniyordu birkaç yıl içinde. Tanıtımı izlerken mimik oynamadı yüzümde. Bir de buna reaction videosu çekmişler.
Aslında bence müziğine çıldırdık. Çünkü normal bir şey değil :D ve bence çoğu kişi hp ye yükseldi

Son düzenleme:
Şunlar kadar yapmacık insanlar yoktur dünyada. Bunların sadece seyirciye oynadıklarını şu videodan bile anlayabilirsin.

Ulan gamer diye geçiniyorsunuz, ömrü hayatında hiç mi S.T.A.L.K.E.R. oyununu duymadınız? O kadar adamdan tepki veren sadece sondaki eleman, o da insan gibi seviniyor.
Bunlardan ne beklersin ki ?Metal dinleyip Metallica dışında grup bilmeyen tipler gibiler.

Remake'in hakkını vermişler çok iyi gözüküyor oyun ama herkese tek atmasına takıldım. Köpek gibi kasılan adamla ilk haritayımı oynamışlar anasını satayım bu nedir.
10 yıllık kombat sistemini tekrar kullanmasalarmış keşke.

ben anlamıyorum abi. Sekiro ve bloodborne bunların elinden çıkmadı mı? Görüntü baya güzel de insan kombata da bi değişiklik katar.

10 yıllık kombat sistemini tekrar kullanmasalarmış keşke.

ben anlamıyorum abi. Sekiro ve bloodborne bunların elinden çıkmadı mı? Görüntü baya güzel de insan kombata da bi değişiklik katar.
@Dante Oyunu ben oynamadım ps3'üm yoktu. Kombatı nasıldı bilmem ve açıkçası BB kalitesine yakın bir şey olmasını zerre beklemiyordum zaten ama böyle olmaz. Bütün oyun düşmana doğru koşup r1 yaparak ilerleyeceksem yemişim öyle aksiyonu.

@Historia

O küçük peachin etkisini multiplatform oyunlarda görmekten korkuyorum ben. Bütün mevzu bu zaten olum sırf bunda da çalışsın diye adamlar kırpacaklar oyunları. Kim uğraşır ayrı ayrı versiyonlar çıkarmaya :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık