Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uydurma değil. Sony kendi oyunlarını TR'ye 80 Euro'ya satacak sanırım.

Örnek:
  • Demon’s Souls (Bluepoint Games / Japan Studio) – US$69.99/¥7,900/€79.99 (RRP)
Reis bu fiyat daha çok gelişmiş paket veya toplu remake ürünler için geçerli.
Spiderman standart sürüm hala 60 euro.
En fazla 70 euro olur yeni nesil için zam olursa.
80 euro çok ciddi bir rakam.
Çok ps fanı var geçerler dalga. Parası olan baksın keyfine zaten ama tr şartları içinde ben hem konsola hem de oyunlara o kadar para veremem o kesin. Game pass çok iyi hizmet.
Game pass türkiye için güzel hizmet zaten de şimdi ona da neredeyse 2 katı zam geldi. Yinede Türkiye’nin ekonomisine bakınca hep konsol almak istemiş ve alamamış birisi için series S ve game pass olumlu olur ama yeni nesil oyunlarını doya doya yaşayamaz maalesef.
Ps5'in 400 dolar olduğu yerde series s 300 dolarlık fiyatıyla biraz babayı alacak gibi duruyor. Aşırı amaçsız bir konsol inşallah yeni nesil oyunları bunun yüzünden dibe çekmezler.
Series S için zarar görecek oyunlar sadece Microsoft’un çıkardığı exclusive oyunlarıdır.
Gow’u Series S’de çalıştırmaya kalksan cihaz patlar herhalde.
Dediğin gibi zaten kim 100 dolar az verip yarım nesil almak ister ki.

@Historia Spidey için 50 dolar istiyorlar sanırım ona 60 euro çekmişler o zaman. Yani normal oyunlar 70 Euro olacak bu gidişle, ben zaten umudu kestim o bakımdan pc ile devam. Miles'ı anlatırsın bana artık.

@Historia Spidey için 50 dolar istiyorlar sanırım ona 60 euro çekmişler o zaman. Yani normal oyunlar 70 Euro olacak bu gidişle, ben zaten umudu kestim o bakımdan pc ile devam. Miles'ı anlatırsın bana artık.
Reis oyunları bende tam fiyatıyla alamıyorum:/
Ama Sony sağolsun oyunlar çıktıktan 3-4 ay sonra ciddi bir indirime sokuyor öyle alıyorum.
İndirimciyim ben.
Şu ana kadar çıktığı gün aldığım tek oyun Gow sanırım. 2018’de oyun çıktığında 300 lira falandı:/
Şimdi ise malum kur ve yeni vergi ile oyunlar neredeyse iki katı:(

Ne oldu lan GOW seneye çıkacak diyorlar daha çok erken değilmi ******* o zaman ps4'e de çıkar. Hadi bakalım ilk oyundan çok daha sağlam bir iş bekliyorum. Ps5 versiyonları arasındaki 100 dolarlık fark insanları dijitale yönlendirir 400 dolar/euro çok iyi fiyat.
400 olan ps store'dan işini görecek değil mi?
400 $ olan sadece cd li, 500 $ olan sadece ps store olsa yine psn seçecek olan benim gibiler için çok iyi haber eğer öyleyse. Kardeş hesabıyla çok daha ucuza geliyor oyunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık