Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dante Oyunu ben oynamadım ps3'üm yoktu. Kombatı nasıldı bilmem ve açıkçası BB kalitesine yakın bir şey olmasını zerre beklemiyordum zaten ama böyle olmaz. Bütün oyun düşmana doğru koşup r1 yaparak ilerleyeceksem yemişim öyle aksiyonu.

@Historia

O küçük peachin etkisini multiplatform oyunlarda görmekten korkuyorum ben. Bütün mevzu bu zaten olum sırf bunda da çalışsın diye adamlar kırpacaklar oyunları. Kim uğraşır ayrı ayrı versiyonlar çıkarmaya :/
Ds1 ile nerdeyse aynı kombati var.

PS5 sunumunu şimdi izledim. İşte görmek istediğim oyunlar bunlar benim ya! Harry Potter oyunu müthiş görünüyordu. Final Fantasy’nin yeni oyunu da güzel olacak gibi, parti sistemi yok galiba bu sefer. Plus collection bi gamepass değil. Her ay kalıcı olarak yeni oyunlar eklenirse belki güzel bi şeye dönüşür. Bu haliyle daha çok ilk kez PS‘a geçecek kullanıcılara hitap ediyor. Bu oyunların neredeyse tamamı PS4 kullanıcılarında vardır zaten. Keşke Persona’nın royal versiyonunu koysalardı bari.

Dijital versiyonunu alırım büyük ihtimalle konsolun. 400 dolar güzel fiyat. Umarım konsolun teknik bi sıkıntısı çıkmaz veya yetersiz değildir. PS4-PS4 pro gibi olaylar canımı sıkıyor ama kaçınılmaz bi şey galiba. Şu sunuma kadar xbox tarafına meyilliydim ama yine ne yapıp edip aklımı başımdan aldı Sony. :ehe: Demon Souls’u bi şekilde edinebilirsem diğer oyunlar indirime gidene kadar aylarca götürür beni :D
Nihayet doğru yolu geri buldun evlat, özlemiştim seni.

Forumda PS portalında bu kadar kişinin aktif olarak takıldığını/oynadığını bilmiyordum. Aslında hep birlikte bi ekip oluşturup çeşitli online/co-op oyunları oynayabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık