Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak mesela "What Remains of Edith Finch" oyununda da hiçbir şey yapmıyorsun ama o bundan çok daha iyi hikâye anlatımı konusunda. Ana karakterin pis biri olduğunu düşünüyorum. asişkfsalfsa Çocuğa yemek vermezken acaba ölmesine sebep olur muyum diye düşünmüştüm aslında. Çocuk bu sebeple ölse komedi olurdu, epey yakınlaşırdım oyuna. askfişasllşfa

Ben de bu bir oyun mu film mi diye soruyorum ya zaten. "Atlayamadığın bir film" dedim hatta.
Ne kadar güzel örnek veriyorsun öyle :rolleyes:

Bak mesela "What Remains of Edith Finch" oyununda da hiçbir şey yapmıyorsun ama o bundan çok daha iyi hikâye anlatımı konusunda. Ana karakterin pis biri olduğunu düşünüyorum. asişkfsalfsa Çocuğa yemek vermezken acaba ölmesine sebep olur muyum diye düşünmüştüm aslında. Çocuk bu sebeple ölse komedi olurdu, epey yakınlaşırdım oyuna. askfişasllşfa
Hikayeyi daha iyi anlatan oyunlar tabiki var canım.
Heavy rain zaten bunların atası sayılır.
Oyun 2010’da çıktı.
Quantic Dream, Heavy Rain ile giriş yaptı piyasaya ve 2011 yılında Hikaye ve teknik yenilik ödülünü almıştı. 3 Sene sonra Beyond: Two Souls’u çıkardılar. 2018 yılında da Detroit gibi bir başyapıt yaptılar. Detroit hikaye anlatımı olarak, oynanış olarak ve atmosfer olarak bunlardan çok daha iyi mesela.

Benim eski sıra tabanlı oyunlar çok hoşuma gider mesela ama oyun ne kadar güzel olsa da sırf sıra tabanlı diye oyuna lanet edenler de var bu tamamen zevk-tercih meselesi. Mesela Souls oyunlarına tapanlar çok ve su içer gibi oynayanlara saygım sonsuz ama souls tarzı oyunlar benim için bir süre sonra işkenceye dönüşüyor gibi gibi.

Çocukla alıp veremediğin ne var la sksmkdkdks
Ana karakter konusunda susma hakkımı kullanıyorum :rolleyes:

Ps+ rise of the tomb raider’ı bedava vermiş. Ona başladım şimdi rdr 2’ye ara verdim biraz (micah’ı kurtarmak istemiyorum). Bi de black friday saolsun shadow of the tomb raider 64 liraydı. Bıktım abby görmekten iyi gelir bu artık.
Bayadır merak ediyordum. Crafting’i hoşuma gitti şimdilik.

Son düzenleme:
Hikayeyi daha iyi anlatan oyunlar tabiki var canım.
Heavy rain zaten bunların atası sayılır.
Oyun 2010’da çıktı.
Quantic Dream, Heavy Rain ile giriş yaptı piyasaya ve 2011 yılında Hikaye ve teknik yenilik ödülünü almıştı. 3 Sene sonra Beyond: Two Souls’u çıkardılar. 2018 yılında da Detroit gibi bir başyapıt yaptılar. Detroit hikaye anlatımı olarak, oynanış olarak ve atmosfer olarak bunlardan çok daha iyi mesela.

Benim eski sıra tabanlı oyunlar çok hoşuma gider mesela ama oyun ne kadar güzel olsa da sırf sıra tabanlı diye oyuna lanet edenler de var bu tamamen zevk-tercih meselesi. Mesela Souls oyunlarına tapanlar çok ve su içer gibi oynayanlara saygım sonsuz ama souls tarzı oyunlar benim için bir süre sonra işkenceye dönüşüyor gibi gibi.

Çocukla alıp veremediğin ne var la sksmkdkdks
Ana karakter konusunda susma hakkımı kullanıyorum :rolleyes:
Atası buysa sevmemem çok normal. Ataların hiçbiri güzel olmuyor. Biz kitabı bok gibi. Dragon Ball bomboş seri. Star Wars dandik. asfkişaslfkasfsa
Henüz silmedim, yakın zamanda tekrar şans vereceğim ama bakalım.

Bugün Persona 5 videosu izledim. Sıra tabanlıydı o da. Düşününce aşırı mantıksız. Niye düşman bekliyor ben saldırırken? safkşisalfsa Galiba ben de sevmiyorum.

Atası buysa sevmemem çok normal. Ataların hiçbiri güzel olmuyor. Biz kitabı bok gibi. Dragon Ball bomboş seri. Star Wars dandik. asfkişaslfkasfsa
Henüz silmedim, yakın zamanda tekrar şans vereceğim ama bakalım.

Bugün Persona 5 videosu izledim. Sıra tabanlıydı o da. Düşününce aşırı mantıksız. Niye düşman bekliyor ben saldırırken? safkşisalfsa Galiba ben de sevmiyorum.
Sen hiç mi yeşil çam izlemedin ?

@Starrk 'dan esinlendim : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık