Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En son çocuğa yemek yapıp, ayıcığını veriyordum, o bölüm bitince kapattım. Oyun değil ki bu reis. Atlayamadığın bir film.
Bak ne güzel işte yönetmen sensin :rolleyes:
Spoiler:

Hocam sen hangi karakterin hikayesini ilgi çekici buldun. Beni devrimden ziyade Kara'nın hikayesi daha etkiledi. Daha gerçekçi ve dokunaklıydı. Basit karalarda bile çok düşünüyordum. Müziğinin de etkisi oldu. Kara'nın müziğini çok sevdim.
Dediğin gibi devrim benim de hiç ilgimi çekmedi.
Benim favorilerim Connor ve Kara’nın hikayeleriydi. Connor ve Hank arasındaki ilişki benim acayip hoşuma gitmişti.
Ha duygu olarak Kara derim tabikide küçük çocuğu kurtaramadım:/

Müzikler genel olarak çok iyiydi ya mesela Kara ve çocukla yağmurun altında yatacak yer ararken aynı zamanda yakalanma korkusuyla gerilim yaşatıyordu müzikler. Hüzün duygusu veriyordu oyuncuya.

Bak ne güzel işte yönetmen sensin :rolleyes:

Dediğin gibi devrim benim de hiç ilgimi çekmedi.
Benim favorilerim Connor ve Kara’nın hikayeleriydi. Connor ve Hank arasındaki ilişki benim acayip hoşuma gitmişti.
Ha duygu olarak Kara derim tabikide küçük çocuğu kurtaramadım:/

Müzikler genel olarak çok iyiydi ya mesela Kara ve çocukla yağmurun altında yatacak yer ararken aynı zamanda yakalanma korkusuyla gerilim yaşatıyordu müzikler. Hüzün duygusu veriyordu oyuncuya.
Ben de hem çocuğa kötü örnek olmayayım hem de rahat mümkün olan en iyi ortamı hazırlayayım aynı yerde az dolanıp durmadım :D

Toplama kampında yapılan uyarıyı duymadığımdan yanlışlıkla vurulmuştum. Bu yüzden çocuk ve iri adam için kendimi feda etmiştim. Ama sonra dönüp orası ve pasaportla ilgili tüm varyasyonlara bakmıştım. Bölümleri tekrar oynamak kolay olduğu için merak ettiğim bir çok şeyi tekrar oynadım. Tek bir senaryo üzerinden gidince oyun o kadar da uzun değil zaten.

Ben detroit’in bi robot olarak yaşamak olmasını isterdim. Yani kara mesela kızla gezerken veya tek başına hep yeni şeyler tadardı, yollarda başına bişeyler gelirdi, insanlığı öğrenirdi. Duygusal olurdu. Karanın dışardaki ilk gecesi baya hoşuma gitmişti.

Film desen değil oyun desen değil gerçekten herkesin zevk alabileceği bir tür değil o ya. Ben mesela sevebileceğimi düşünmüyorum o tarz bir oyunu
Ben de sevemem. Yani günlük hayatta dişimi fırçalamaya eriniyorum. Oyun bana dişimi fırçalattırıyor. Çok değişik iş. Bunaldım oynarken.
Sil lan oyunu jsksksks sanki kontrol varda kontrolü beğenmedim diyor skmssıkdn
Yürümesi bile dert. Evin içinde kapıdan çıktığında mala bağlıyor. Bir ara sadece w tuşuyla bir dışarı çıkıyor, bir içeri giriyordum. sakşifsafas Oğlum film önerisi yapaydın da izleseydik, bu nedir? asfkşliafas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık